Új hozzászólás Aktív témák

  • futo001

    senior tag

    LOGOUT blog

    válasz rumos14 #10524 üzenetére

    Ne is mondd, mindig ezt csinálom, akármit veszek. Aztán átesek a ló túloldára és már csak mérési eredményekben és számokban kezdek gondolkozni. :(

    Valahol mélyen reménykedek, hogy a SEL55210 tetszeni fog (a SAL 55-200 is egész jó volt végülis) és akkor egy csomó pénzt megspórolok, ennyiért megéri kipróbálni. A SEL70300G-t én is erősen túlárazottnak érzem, ha fix f4 lenne, akkor megérteném, de nem látom az okát az érzésem szerint dupla árnak sem paramétereiben, sem a tesztek alapján, így használtat vadászok majd, ha úgy alakul. Sajnos nincs olcsóbb APS-C verziója.
    A vázak: egy NEX-6 és egy A6000. Amúgy a LAEA2 adapter meglepően jól viselkedik, rossz minőségű képeket egyedül a telével kapok, de egy olcsó Sigma 70-300-ról van szó, így ez nem meglepő.
    Azonban teljesen el akarom hagyni az adaptert és az A-mountot, ezért mélyedtem el a dologban.

    Makróra meg lesz valami régebbi manuális obi, vagy a tele a Raynox előtétemmel és akkor megint spóroltam, végülis régen azt is szerettem. :)

    konyi, köszi Neked is. :)

    I'm a man with a plan... the plan is to booze as much as I can! ¯\_(ツ)_/¯

Új hozzászólás Aktív témák