Új hozzászólás Aktív témák

  • bghistvan

    senior tag

    válasz dwelablack #110758 üzenetére

    110025 hsz:

    bghistvan
    (senior tag)
    "Szerintük"nincs ilyen opció.......
    Azt mondták hogy ha megmondom milyen régióban találkoztam az ominózus beállítással,akkor átállítják...de nem garantálják, hogy a beállítás menü nem változik meg,és lehet hogy nem lesz magyar nyelv az átállítás után!
    Megköszöntem a hívást,és bontottam a vonalat....Ami meredek, hogy az ügyfelszolgálatos azt mondta,ha egy Samsung szervízben egyáltalán elvállalják a szerviz menüben való átállítást másik régióra,most figyelj: Elvész a garancia!!!
    Ezekután hogyan is engedtem volna bármilyen mókolást,vicc.
    Persze az első ami elhangzott , hogy 2 frissítés elmaradt a készülék üzembehelyezése óta :)
    Hát ennyi.

    Ezekután ki-ki döntse el azt, hogy megéri-e beleturkálni......(ha valakinek sikerül,arról szívesen hallanék.)
    A lehetőség viszont adott,ugyanúgy ahogyan én is,betelefonálhat és kérhet egy rácsatlakozást a tv-re,ha olyan információt kaptam volna,hogy a készülékből 100%-an sikerül elő"varázsolniuk" ezen opciót,azzal éltem volna.

    Ha időd engedi,küldd el privátban kérlek az összes képbeállításaidra vonatkozó értékeket,hogy össze tudjam hasonlítani az enyémmel.....(mert Gaben360 már1 hónapja felejti el :) )
    Köszi!

Új hozzászólás Aktív témák