Új hozzászólás Aktív témák

  • Lordus

    senior tag

    válasz sxxorp #5082 üzenetére

    első riport: (Xiaomi.eu rom, november 28-ai, rootolt (magisk)

    12 óra használat, nulla hiba, nulla fagyás, nulla kényszerített programleállás. Eddig nincs idegesítő cincogás hívás közben (ami korábban volt) Térerő rendben, auto fényerőszabályzó talán jobb lett, de még nem figyeltem rá annyira. Eddig szoftver szinten nem tapasztaltam tehát semmi hibát. reméljük így is marad.

    reggel 7-kor vettem le töltőről. úgy használtam, mint minden átlagos nap: jópár hanghívás, 1-2 sms, kevés netezés, nulla GPS, BT végig bekapcsolva MiBand4 miatt. 74%-on van most. Ez így teljesen jó, hasonló üzemidőm volt miui10-zel is. szerintem még jobb is, de gondolom kell neki pár feltöltés/lemerítés, hogy beálljon pontosan az akksi mérése.
    De lényeg a lényeg: nekem a 2 napot úgy néz ki bírni fogja továbbra is. Több amúgy is esélytelen. :C
    írok holnap este, hogy mennyin áll.

    DIGITÁLIS NYOMTATÁS, DEKORÁCIÓ! Plakátok, matricák, járműdekor, molinó, zászló, öntapadó fólia, keretezett vászonkép, sajtófal, világítódoboz, tábla, plexi, szórólap, kiadvány, roll-up, pop-up, kiállítás, rendezvény, póló, stb.

Új hozzászólás Aktív témák