Új hozzászólás Aktív témák

  • Talala

    senior tag

    Sziasztok, bar másik topikba kérdeztek véleményt, bemásolom ide is talán valakinek hasznos lesz.

    30 körül sikerült vennem egy TEFAL EASY FRY XXL EY701D15-öt. Főként a mérete miatt választottam. Az előre programozott opciókat nem használtam még, valószínűleg nem is fogom. Jelez , ha kész és lehet beállítani plusz jelzést, pl mikor meg kell forgatni amit sütünk.
    Szeretem, amiket eddig sütöttem benne mind igen gyorsan és jól elkészült. Csirke, burgonyakrokett, bundás kenyér, rántott sajt (fagyasztott), melegszendvics, sütőtök stb. Sokan negatívumként említik, hogy nincs plusz kivehető kosár aminek az oldala kivágott. Én külön örülök neki, hogy nincs. A levegő így is jól kering, ha olyat süt az ember rázni/forgatni úgy is kell. Viszont szerintem ezt könnyebb takarítani mint aminek az oldala rácsos. Sütés után 1x áttörlöd nedvessel, 1x szárazzal és kész. Mosogatógépben papírja szerint nem mosható, ha ez számít. A bevonat eddig hibátlanul ellátja a feladatát, semmi nem égett/ tapadt oda amit kapargatni kellett volna. Az alsó rács kicsit vékony, kisebb erővel hajlítható. Gondot nem okoz, eltőrni nem fog. Nekem enyhén deformáltan érkezett, könnyen ki tudtam egyengetni.
    Ennyi pénzért nekem nagyon bevált.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák