Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bozont

    veterán

    válasz Wolverine #32 üzenetére

    Nem is baj, én szeretem az ilyen render videókat és remélem a játék hangulata is olyan lesz mint ezekben a videókban.

  • janos666

    nagyúr

    LOGOUT blog

    válasz Wolverine #32 üzenetére

    Ha visszalapozol a kapcsolódó cikkek közt ott vannak előzetes ingame képek az alfából, attól rosszabb semmiképp sem lesz, csak jobb.

    Szerintem meg lenne igény szép MMO-ra. Én pl. hányok a WoW-tól. Bármennyire is sikerült függőség kiváltóra megírni, én biztos nem tudnék rászokni, mert már a grafika elriaszt (és a mesevilága is, de azt már csak akkor láttam meg foltokban, mikor rávettem magam hogy bámuljam pár percig a fost).

    Persze nem Crysis kell, de valami olyasmi, ami Low grafikán elfut az aktuális belépő szintű 10k-s cerregőn, de az aktuális csúcskártyát is meg lehet már vele izzasztani VeryHigh-on, és akkor pillanatnyi örömöt is okot, és pár évig nézhető lesz (nameg aki Low-on kezdi, az mikor új gépet vesz, megörül a Med-nek, majd a High-nak, stb...).

    Mert nehogy már megveszi a játékot 10-15k-ért, netán előfizet havi 2-5k-ért, és nem tud venni mellé egy 10k-s VGA-t, amin Low grafon már kifogástalanul fut. Az meg megint ne fájjon már senkinek, hogy a Tesco gazdaságos gépen nem fut VeryHigh részletességgel, és akkor már Mediumon őt nem is érdekli (pedig ha eleve úgy nézne ki legmagasabbon, mint most Mediumon, akkor játszana vele).

    Valakinek meg kell venni a drágább kártyát is, hogy lehessen olcsóbb kategória is (nem csak egyféle, ami akkor nem lenne olyan olcsó), és ő szeretné élvezni a gépe tudását...

    [ Szerkesztve ]

    TV/monitor kalibrálást vállalok. ||| "All right , Thom. But understand this: I do care for you. I care for all the lost souls than end up up here."

  • jaksajani

    csendes tag

    válasz Wolverine #32 üzenetére

    Szvsz a Funcom megtanulta az AoC-ból, hogy az über grafikával kihozott MMO-val senki sem fog játszani - mert nem lesz meg hozzá a szükséges erősségű konfigja :U

    Szerintem azt tanulja meg inkább, hogy tartalom nélkül nem adunk ki egy MMO-t, szedjünk degeszre magunkat a tudatlan vevők pénzéből és állunk tovább egy másik projektre. Mert amit azóta műveltek AoC-vel, az csupa parasztvakítás, és még jön egy kieg? Egy vicc! A grafikával semmi gond nincs, mai átlag configgal simán lehet futtatni szépen (de ezt már megbeszéltük valahol máshol, ha jól emlékszem). A lényeg, hogy legyen tartalom benne, és akkor nincs gond...

Új hozzászólás Aktív témák