Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • jaksajani

    csendes tag

    válasz Wolverine #32 üzenetére

    Szvsz a Funcom megtanulta az AoC-ból, hogy az über grafikával kihozott MMO-val senki sem fog játszani - mert nem lesz meg hozzá a szükséges erősségű konfigja :U

    Szerintem azt tanulja meg inkább, hogy tartalom nélkül nem adunk ki egy MMO-t, szedjünk degeszre magunkat a tudatlan vevők pénzéből és állunk tovább egy másik projektre. Mert amit azóta műveltek AoC-vel, az csupa parasztvakítás, és még jön egy kieg? Egy vicc! A grafikával semmi gond nincs, mai átlag configgal simán lehet futtatni szépen (de ezt már megbeszéltük valahol máshol, ha jól emlékszem). A lényeg, hogy legyen tartalom benne, és akkor nincs gond...

  • jaksajani

    csendes tag

    válasz nemethati #42 üzenetére

    Én visszamentem 1.5 hónapra, mert megint behülyítettek, a rengetek tartalom dologgal. Beléptem az akkor félbehagyott karakteremmel, és egyetlen questet sem találtam, ami azelőtt ne lett volna ott, az pedig kevés vagy már nem arra a szintre volt ahol álltam (52-53). Kérdeztem chat-en nagyvárosban, napokig utazgattam, sehol semmi újdonságot nem találtam. Lehet magasabb szinten van változás, mindenesetre én már megbántam az a 10 eurót is amit erre költöttem. De mindenből tanul az ember :) Egyedül az a nagyon jól eltalált harcrendszert sajnálom, mert az kanfasztikus, elviszi a játékot a hátán...

    Illuminátus: Az épp aktuális "Angyalok és démonok" filmben és (inkább) az eredeti könyvben elég sok dolog van róluk, érdemes tájékozódni Brown bácsi tudja mit csinál!

Új hozzászólás Aktív témák