Új hozzászólás Aktív témák

  • Pompi

    MODERÁTOR

    válasz bubibaba31 #13671 üzenetére

    Én egy pár hetes S7 kitérő közbe iktatásával S6-ról váltottam S8-ra. Ami a legnagyobb előny, az az akkuidő. Imádtam az S6-ot, de az akkuidő már bosszantott a vége fele rendesen, leginkább ezért is cseréltem. Szóval ebben mindenképpen jobb.
    Aztán ott van a memóriakártyás bővítés lehetősége, nekem az S6 32GB-je elég hamar megtelt képekkel, videókkal, itt már ezzel nincs gond, eleve nagyobb a belső tárhely, amit igény szerint lehet növelni kártyával.
    Nem csináltam pixelharcos fénykép összehasonlítást, nekem már az S6 képei is jók voltak.
    Aztán itt van ez az IP68 por és vízállóság ez már csak hab a tortán.
    Sebességben még az S6 sem szégyenkezhet, de itt ott azért ebben is érezhető a fejlődés.
    Igazából az érdemi váltást nekem már az S7 is meghozta, kijavította az S6 "hibáit", és hozta ugyan azt a formavilágot, mondjuk már ott is kellemesebb volt, hogy nem lóg ki a kamera hátul, mint az S6-on.
    Viszont az S8 formavilága nekem jobban bejön, keskenyebb, nekem sokkal jobban kézre áll, mint az S6/S7 páros.

    - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

    @ollie #13667
    Igen, ezen én is meglepődtem, amikor az UAG tokot rendeltem bolti átvétellel. A másik ami meglepő volt, hogy az UAG toknak amit a Telekom árul is a Speedshop a forgalmazója.

    - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

    @Mr.Silkó
    Meg akartam várni a Cafele tokot, de a hétvégén igyekszem feltenni képeket enélkül, az úgyis más kategória.

    Feel Good Inc.

Új hozzászólás Aktív témák