Új hozzászólás Aktív témák

  • japmas01

    tag

    És akkor tolnék egy kis Home videót az igen Tisztelt Hölgyeknek és Uraknak! ;-)
    Sajna semmi malackodás, inkább disznóság! :F :O ...szerintem..

    A téma, hogy a Clean Master egy átvetés, vagy sem?! :-(
    https://youtu.be/TGShPsoVo_U

    Tudom... link.. [link]

    Nem vagyok számítástechnikai fejlesztő mérnök(mert más a szakterületem), de szerintem egy program, ha a BIZTONSÁGÉRT és az ELLENÖRZÉS fenntartásáért FELELŐS (szerintem gőzük sincs a felelősség szó jelentéstartalmáról, pedig VILÁG ELSŐ-NEK VALLJÁK MAGUKAT!!!!! ..forr a vérem, pedig már én is sokat láttam, de ezt nehezen tolerálom..), akkor annak éreznie, TUDNIA kéne, hogy van mit ellenőrizni, vagy sem?!
    (Pláne, ha.. telefon kikapcs-bekapcs, program indítás ...értelem szerűen INDÍTÁS=ELLENÖRZÉS! Nem? Hanem?..)
    Gondolom, ha az autószerelő ad egy számlát a javításról Neked és biztosít arról, hogy tökéletesen működik az autód, mert totál átvizsgálta..és Bocsánat, de VILÁG ELSŐ-nek NEVEZTETI MAGÁT, pedig Te még az autóddal az utcába sem álltál be, nemhogy a szervizbe, aknára?!.., akkor joggal mondod, hogy egy seggfej és csaló! Nem? :Y

    Magán véleményem szerint, ez inkább csak pszichológiailag segít, nyugodtabban használod a készülékeidet, mert azt HISZED védve vagy!
    Mint amikor évek után derül ki, hogy a használtan vásárolt autóból a légzsákot korábbanmár eladták, pedig ha tudtad volna, mennyivel ovatosabb vagy?! :W :W :W

    Vagy rosszul látom?
    Nem szarozni szeretném, csak érdekelne nálam hozzáértőbb emberek véleménye is!
    Mint a gyorsító mappák létrehozásával, miután töröltem a telefonom sokkal gyorsabb lett!
    Vagyis, valaminek a rovására csinálta.
    Csak mivel Nekem unpraktikus volt plusz 3 mappában keresgélni, ha közvetlenül megnyitom egyszerűbb=gyorsabb, így töröltem.
    "És lássatok csodát Kicsinyek és Nagyok", a telefon fellélegzett és sokkal gyorsabb!!!

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák