Új hozzászólás Aktív témák

  • DigitXT

    félisten

    válasz l4ci #6678 üzenetére

    A megoldás egyszerű (bár ez elkeserítő lehet): egyszerűen gyorsabbak nálad.:DDD
    Vaaaagy...! Néha bugzik az Endurance, és mivel véletlenszerűen ad be előzendő
    botokat, lehet, hogy valakinek bedobott jóval többet. És nekem olyan is volt már,
    hogy egy-egy előzést "nem adott meg", azaz megelőztem a botot, de nem adott
    plusz időt. Viszont a hivatkozott Hunterben sajna nem barátok mennek tuningos
    autóval annyit, hanem a botok. Kiléptem már, és akkor is: alap autóval nem akar
    összejönni a második helynél jobb. Mindegy. Rámegy egy tuning, talán akkor.:B
    Vagy csak gyorsulnom kéne, mert mindenhol én sem vagyok egy atomvillanás...

    Szerk: főleg ezzel a "fostalicska" almával.;] De legalább hihetetlen élmény volt a
    krúzolás tegnap a Mount Panorámán visszafelé.:B De előrefelé is eszembejutott,
    hogy a One X-en mit lehetett még "csak sejteni"! A hosszú egyenes jobb törését:
    azt kellett tudni, hogy lesz ott vmi faféle jobbról (leginkább egy zöld paca!), na ott
    jön a törés egyben ugye a féktáv kezdete is, de attól függ, milyen autóval érkezel.

    Hadd ne mondjam, hogy most még a pályabírók kerítése is tisztán kivehető.:C
    De tudjuk, hogy nem számít a szép grafika, lényeg a tempó: anyáztam is Ericre,
    mikor az első próbálkozásra belecsattantam a "visszafelé menetben"! Mivel nem
    számítottam rá, hogy ennyire fakezű, hogy 1 km lemaradással érkezik. Így csak
    másodjára lett meg a kihívás, hiába volt majdnem fullos az autó.:( Amúgy ez az
    Eric a végén is "bizonyított": az Elimination-ben úgy lemaradt, mint a borravaló...

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák