Új hozzászólás Aktív témák

  • macikos

    addikt

    Szerintem ez egy nagyon jó játék lett. Előzőleg az Asphalt 7-et szerettem. Hiába nagyon arcade volt, a játékmenet, a közvetlen irányíthatóság, jó grafika, hangok, stb. nagyon megszerettették velem.

    Na de a Real Racing 3. Eszméletlen. Szuper grafika, jó hangok, remek irányítás. Kezdetben képernyőre rakott gombokkal próbáltam kanyarodni+automata fékezést is használtam, de most már átváltottam a készülék döntésével való kormányzásra és teljesen manuális gázadásra és fékezésre. Nagyon realisztikus. Nincs laggolás, azonnal reagál + nagyon jól adagolható a gáz és a fék, a kormányzás is jó. A hangok is... egy jó fülhallgatóval vagy hangszóróval jól kijönnek a mély hangok is, a gázelvételnél nagyon jó hangja van az autóknak, igaz, túl sok különbség nincs közöttük. Ilyen élményt egy videójátéktól, ami ráadásul mobilra készült... egyszerűen remek! Élethű az egész.

    Most is megvettem az R35-ös Skyline-t, a 2.8másodperces 0-100-ra gyorsulás rendesen félelmetes tud lenni :D Ez lett a kedvenc autóm. Az első alkalommal amikor kipróbáltam, a rajtnál rendesen "aztaq" érzésem volt, úgy kiugrott :D

    Freemium... na és akkor mi van? 2 vagy 3 autóval már simán lehet egyfolytában játszani. Amíg az egyik javítás alatt van, addig a többivel lehet menni.

    Ami tetszik még, hogy nem túl könnyű a játék, nem lehet egyből átvinni minden pályát.

    A multi viszont érdekes. Most akkor ez rögzítené a haver játékát, vezetését? Nem csak az idejével versenyzek? Mert szerintem igen.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák