Új hozzászólás Aktív témák

  • Leha

    csendes tag

    válasz Metyuk #9144 üzenetére

    Igen, mintha Denim óta hangosabban "pukkanna" a hangszóró, mint előtte. Arról van szó, hogy ha kiad valami hangot a telefon, utána még pár másodpercig bekapcsolva hagyja (ha közelről meghallgatod, zóg), de ez minden hangszórónál ilyen, csak van ahol jobban hallani, van ahol kevésbé. Mivel nekem is csak Denim óta csinálja, gyanítom, hogy szoftveres dolog lesz, tehát könnyen javítható. Sajnos nem hangerőfüggő a dolog, 5-ös hangerővel is ugyanúgy pukkan, mint 8-ason. :(

    Egyébként észrevételek a saját (fekete) példányommal kapcsolatban:

    -nekem nem áll el az üveg, tökéletesen működik a közelségérzékelő, fény, stb. (lekopp)
    -A Denimmel mintha kicsit lassabban merülne, de ez csak szubjektív benyomás
    -Lumia Camera indítási ideje valami szenzációs az elődhöz képest :DD HDR nálam eddig működik rendesen, bár nem lőttem vele még sok képet...
    -Fólia nélkül sokkal jobb használni, nekem nem gyűjti a karcokat a GG3 (kijelzővel lefele sohasem teszem le, csak farmerzsebben tartom, rágó szokott max. melette lenni; tok: Nillkin Super Frosted)
    -a kijelző Denim ellenére hajlamos zöldülni, de engem nem igazán zavar.

    Szerk.: bocs, most olvasom, nekem a hangszóró pukkan, és nem hívás közben hallom a kattanást

    [ Szerkesztve ]

    Nokia 5530 -> iPhone 4 8GB -> Nokia Lumia 930 [Black] -> Green -> Honor 8 Black -> Huawei P30 Aurora

Új hozzászólás Aktív témák