Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • swingstar

    csendes tag

    válasz Galopp #19583 üzenetére

    Nem tudom, hogy ki mit tapasztalt a win10 frissítés után, de nekem nem volt vele szerencsém. Ennek hatására végre rászántam magam, hogy elvigyem szervizbe, mielőtt lejár a garija és megcsináltassam az amúgy típushibának mondható mikrofon problémát, uis. a kihangosító nem működött, a telefonban lévő négy mikrofonból az egyiket cserélni kellett. Onnan teljesen gyári állapotban kaptam vissza a telót 8.1-el, és kizárt, hogy egy darabig frissítsem újra win10-re.

    Az okok:
    Először is, az akkuidő drasztikusan csökkent. Ezt a szerviz is elismerte, hogy tapasztaltak ilyen problémát.
    A telefonon lévő 4 játék közül kettő játszhatatlan lett, az egyik win10 alatt szaggatott (Rival Knights), a másik pedig vmi. elizélt felbontásban jelent meg (Football Manager Ultra). Mindegy, a wc-n akkor újra újságot olvasok majd játék helyett. A kamera rosszabb minőségű képeket csinált, de lehet, hogy csak újra be kellett volna állítani. A tárcsázó szerintem használhatatlanabb lett az új mini ikonjaival. Tény és való, hogy a menürendszer sokkal átláthatóbb, ez volt az egyetlen pont a 8.1-ben, amit nagyon elkeféltek, de minden másban jobbnak találom a régi rendszert.

    Más tapasztalt hasonlókat, vagy ezek csak nálam fordultak elő?

    .oOo. Üdv: Marci .oOo.

Új hozzászólás Aktív témák