Új hozzászólás Aktív témák

  • Tomy Yayo

    senior tag

    válasz Francia91 #7039 üzenetére

    Opera Mini - van már, de Beta. Ki kell próbálni, hogy működik-e minden ahogy akarod, én nem használom, tesztelni se tudom, hogy működik-e pl. a szinkronizálás, mert nekem nincs mit :) Ismerősi körben nézz körül nincs-e valakinek

    Szivargyújtóról töltve is érhet meglepetés, mert ha nem elég erős a töltő, akkor bedugva is merülhet bekapcsolt kijelzővel, mert egyes esetekben gyorsabban merül, mint amennyit adott idő vissza tudna tölteni. De ez töltő függvénye. 2A-s kell talán, de ehhez nem értek.

    Ha újat veszel az a lényeg, hogy gyári garisat vegyél (külföldről meg végképp). GSM bolti garisokat ne is nézegess, bármilyen csábító az ár, mert kérdéses a szervíz :) Viszont mivel már nem gyártják nem biztos, hogy könnyű lesz ilyet találni. Lehet, hogy Angliából gyári garissal jobban jársz. Tapasztalatom nincs, de gondolom a gyári garit itthon is tudod érvényesíteni, ha van számla/garipapír. Nokia Care-ben érdeklődj előtte, hogy működik ez az egész.

    [ Szerkesztve ]

    Régi megbízhatóságom: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=Tomy Yayo

Új hozzászólás Aktív témák