Új hozzászólás Aktív témák

  • Tomy Yayo

    senior tag

    válasz Francia91 #7034 üzenetére

    Üdv, remélem hamarosan sorainkban üdvözölhetünk (amik után érdeklődsz, szerintem tökéletesen megfelel neked N8 után a 1020). Részletesen:

    - hétköznapi használatra teljesen jó, Fotózásban mai napig nincsen párja minőségben), böngészés Skype-olás problémamentes, nekem volt már állásinterjúm is a telón. 40 perc videotelefonálás után tojást lehetett volna rajta sütni, de tökéletes volt végig, nagyon jó az előlapi kamera is ilyen célra, nem csak a hátlapi hasít. Chatre inkább vibert használok, de van már szinte minden (FB messenger-bár ezt szidják, BBM teljesen jó, whatsapp és társaik). Működése gyors, a 2GB RAM még ma is nagyon elég mindenre, proci is jó, csak egy kicsit melegedős. De ha nem játszol, vagy használod erőigényesebb dologra hosszasan, akkor nem számottevő. Kamera sok használatnál melegszik, de ez normális.

    - üzemidővel kapcsolatban ajánlom figyelmedbe ezt a hozzászólásomat. Nagyon részletesen leírom a tapasztalataimat ezen a téren. Okostelefonos közegben szerintem elfogadhatóan teljesít. Ha hosszú fotózásra készül az ember érdemes beszerezni egy Camera Gripet vagy power bankot, mert a kamera azért bele tud harapni a fogyasztásba rendesen

    - GPS-ről csak szuperlatívuszokban tudok beszélni, én ezt használom kocsiban, sétához, tömegközlekedést is nagyszerűen tervez, szóval mindenhez. Pillanatok alatt talál pozit, és tartja is. Viszont ha kijelzőhasználat is társul mellé, akkor eszi az akksit, így pl. kocsiban csak elindítom, aztán lezárom a kijelzőt, és csak hang alapján követem (amúgy se szoktam nézni a GPS-ek képét, inkább az útra figyelek). Így viszont alig használ energiát, 1-2 órás úton se több pár százaléknál

    - összeszerelési minőségben nem fogsz csalódni N8 után sem. Nem fém, de nagyon masszív ez a polikarbonát (ha jól tudom) ház is. Az én darabom 1,5 éves, és mintha új lenne. Semmi használatból eredő nyom nincs rajta. Csak két dologra figyelek: zsebbe nem rakok mellé semmit, és van a kijelzőn fólia. Ennyi. Ezen kívül nem kímélem. Ja, meg nem dobálom, mert a kamerában vannak azért mozgó alkatrészek, szóval az ágyra se dobom le, mint más telókat, nehogy az optikai stabilizátor elbarmolódjon.

    - Opera azt hiszem már van, de a gyári IE is tud már tömörített böngészét, kb. el is éri az Opera szintjét, ha emiatt kell

    [ Szerkesztve ]

    Régi megbízhatóságom: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=Tomy Yayo

Új hozzászólás Aktív témák