Új hozzászólás Aktív témák

  • MR007RM

    addikt

    válasz Dhampir #6778 üzenetére

    lencse Olyan objektívféle. A szigetelőszalagos(kék) résznél fogom a telóhoz. Sokkal jobbra vágyok ennél, habár jelenleg ennek is örülök még akkor is, ha mások a fejemet követelik az általa készített fotók miatt. Mindenesetre már bánom hogy használtam. Rámszáltak miatta. :(((

    Lehet a vakut a közeljövőben el kéne felejtenem makrofotónál, de van hogy mint biztosíték szükséges a gyors és pontos megörökítés miatt. Az utómunkát meg elfelejtem. Nem értek hozzá. :)

    Egy álló vagyis nem mozgó (szél se legyen) dolgot könnyebb lekapni. Kár hogy sokan ezt elfelejtik.

    Ez előzményekre. A rendszer akkor is hibát generál sokszór mikor egy hivatalos fejlesztő a telóra optimalizált appját felnyomod az áruházból. (WP topikok : :) Ott is meg úgy mindenhol) Aztán indul újra meg a millió variációs hiba. Valami ilyesmire gondoltam. Nem mindegy már semmisem mi van a telón összességében, mi mivel akad össze. Maradok a 100% gyári kialakításnál. :)

    [ Szerkesztve ]

    MSI GT70, i7-4940MX (4x 4,0GHz), DDR3L 1600Mhz 32GB, 2TB SSD + 4TB HDD + 128GB micro sd, Nvidia geforce gtx 1070m 8GB (330W táp)/Xiaomi Fimi A3 drón

Új hozzászólás Aktív témák