Új hozzászólás Aktív témák

  • tomboy0013

    veterán

    válasz mjani1172 #1105 üzenetére

    Örülök hogy úgy gondolom ismersz de el kell keseritselek, kereskedelemben dolgozom :) A másik dolog meg mit érdekeljen az LG? Az ő dolguk mit csinálnak, a telefon meg fog jelenni és meg is lehet majd venni. Aki ennyire b.szni akarja a pénzét feleslegesen hogy várni se képes az tegye. Erről már nem az LG tehet. De ettől függetlenül szarul csináljak az üzleti részt, de miért érdekeljen ez engem? Persze tudom a rohanó világ akarat gyengévé tette az emberek zömét. Én is vehettem volna anno G6 helyett S8-at is de minek? G6-ot akartam és meg is vártam mivel a telefonra volt szükségem nem arra hogy jobban érezzem magam attól hogy 150-et elszórjak mi hamarabb és legyen egy kütyü a kezembe. Generálják a rohanó világot az emberek meg még támogatják is aztán jön a panasz hogy túl gyorsan jelenik meg az új csúcs készülék, sok a minőségi hiba stb. stb. Ennek annyi az oka hogy a többségnek minden azonnal kell. Eladósodva se véletlenül van a fél ország. Na de nem prédikalok tovább, sokaknak ez úgyis felfoghatatlan meg egy része a mondandómnak nem is ide tartozik. :)
    A lényeg: türelem mindenkinek
    !

Új hozzászólás Aktív témák