Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mjani1172

    addikt

    válasz tomboy0013 #1108 üzenetére

    A kereskedelemben dolgozol és nem érted mit jent a többiekhez képest 2-3 hónap késés? :-(
    Ki kell tolni a fenyőfát dec 26.- án, és nem mondjuk dec elején, akkor szerintem rájössz mire gondoltam.
    Az lg engem sem érdekel különösebben,nem vagyok részvényes, csak ez egy tech fórum és erről modellről beszélgetünk.
    A rohanó világos dologgal, bár kicsit zavaros, sejtem mit szeretnél mondani, ésmég nagyrészt egyet is értek vel, de, hogy ezt hogy kötötted ide azt nem értem. Ez akkor lenne igaz, ha ezt kézi munkával, egyedileg neked készítik, sok szeretettel, igazi emberek, akik nem tudják felvenni a rohanó világ tempóját. De a valóság az hogy ezek egyszerűen csak ügyetlenek és buták, akik semmiből nem tanulnak.

  • zoleeno1

    addikt

    válasz tomboy0013 #1108 üzenetére

    Sok dologgal egyetértek ebből az írásból, én el is ismertem, hogy rohadtul nincs szükségem új telefonra, mindenben kiszolgál a V10, egyszerűen csak vágytam az újra. Ez gyengeség? Nem hiszem. Emberi hülyeség? Az lehet. Esetemben mondjuk nem azért nem vártam meg a V30-at, mert "b.szni akartam" a pénzemet, egész egyszerűen a specifkációk alapján úgy látom nekem többet nyújt a 10pro, ráadásul jobban is tetszik. Van aki az újabbra vágyik ebben a rohanó világban, van akit keserűvé tett, soha semmi nem jó, mindenben a hibát keresi. Mindenki döntse el maga, hogy melyik a jobb :)

    Honor Magic5 Pro; konfig: http://zoleeno1.atw.hu

  • #82729984

    törölt tag

    válasz tomboy0013 #1108 üzenetére

    "Persze tudom a rohanó világ akarat gyengévé tette az emberek zömét. Én is vehettem volna anno G6 helyett S8-at is de minek? G6-ot akartam és meg is vártam mivel a telefonra volt szükségem nem arra hogy jobban érezzem magam attól hogy 150-et elszórjak mi hamarabb és legyen egy kütyü a kezembe. "

    majdnem elsírtam ezen magam, annyira szép, aztán elgondolkoztam hogy vajon miért kommentelsz ide annyit ha alig pár hónapja vettél G6-ot... :) Meg ne lássam néhány hónap múlva a v30-at a kezedben :D

    "Aki ennyire b.szni akarja a pénzét feleslegesen hogy várni se képes az tegye."

    Ezt viszont egyáltalán nem értem. Minek várni rá? Mit tud amit a konkurencia nem? Ez nem egy 100 milliós Ferrári hogy megéri várni rá mintsem venni egy suzukit holnap.

    Vagy hogy gondolod ha veszek egy note8-at akkor elb@sztam a pénzem, bezzeg ha fél év múlva veszek egy v30-at akkor nem mert a v30 ugyanannyi pénzért köröket ver rá vagy mi?

    A valóság az, hogy az LG k.rvára elkúrta a teljes marketing stratégiáját és sajnos ez nála egy tendencia most már. Ha igy folytatja, még pár év, aztán megy a lecsóba.

Új hozzászólás Aktív témák