Hirdetés

2017. november 21., kedd

Gyorskeresés

(#751) babosmiki válasza benczeb (#747) üzenetére

babosmiki
(őstag)

Tessék: [link]

"Galaxy S8 dual, Samsung GearS2, GalaxyTabS2 8.0, Shuttle XPC, "

(#752) tomboy0013 válasza joey04 (#746) üzenetére

tomboy0013
(PH! addikt)

+1
Én is úgy gondolom,hogy a Note egy más kategória. A toll miatt még ma sincs igazán konkurenciája még ha réteg igény is. Az U11 hardveresen versenytársa az idei flagshipeknek, viszont dizájn szempontjából inkább csak a tavalyiaknak a klasszikus nagy kávás dizajnnak köszönhetően. A kamerája ami nem rossz, viszont az is csak a pixelvadászoknak tűnik fel a fotós topikban.

[ Szerkesztve ]

(#753) Remekelek28 válasza S e t h (#750) üzenetére

Remekelek28
(őstag)

Nem tudom.a Htc ebben kimagasló lenne,mármint ois tekintetében? A G flex 2-mbe is van oisés 100 ból 99 képet elsőre szépen lövök el. Ennél nekem jobb nem is nagyon kell. Sose készitettem még bemozdult képet vele. Persze ma már vannak jobb kamerás mobilok is ez tény.

(#754) DJ. Ru$y

DJ. Ru$y
(PH! nagyúr)

Látom azért beszabadult ide is 1-2 Samsung hívő. ;]

Keresek külföldi vagy régebbi/ritka Hell energiaitalos dobozokat gyűjteménybe! | Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#755) tomboy0013

tomboy0013
(PH! addikt)

Nekem sosem volt Samsungom és nem is vágyom rá, ettől függetlenül tudom objektíven szemlélni a dolgokat.

(#756) joey04 válasza DJ. Ru$y (#754) üzenetére

joey04
(PH! félisten)

Hívő? Nekem sincs samum és a pent sem használnám ki. Ettől még nem lesz egy kategória a 2 készülék. Ez nem vallás kérdéde.

Bazinga!

(#757) babosmiki

babosmiki
(őstag)

Ha itthon is 280 körül fog kezdeni, akkor sajna lehet az S8 plust fogom választani, majd 100 ezerrel olcsóbban.. Nem akartam volna, de szinte nincs köztük különbség és hát ennyit nem ér nekem.. :(

(#758) dajkapeter válasza babosmiki (#757) üzenetére

dajkapeter
(fanatikus tag)

Nagyon gyorsan fog esni a V30 ára. Figyelembe véve, hogy a N8 is hasonló árban kezd már lenni. Az S8+ már rég alatta van (200 alatt van már a dual sim-es) és lassan jön a Mate10, ami elvileg új kategóriát alkot majd. Ha novemberben megjelenne 280-ért, akkor márciusban már csak max 150 lesz, hisz akkor meg lassan jön a G7, plusz az S9 is... Hamar derékba fog törni az ára...

A HTC-t változatlanul nem sorolnám ide, mivel kisebb kijelzős. Ennyi erővel bármi ami idei csúcshardver teljesítményű az idesorolható lenne...

Kinek mi... Szerintem a V30 ellenfelei: S8+, N8, Mate10. Ezeken kívül nem igazán van. Prog-kontra mindegyiknél van, S-pen, DAC, stb... Számomra a vezetéknélküli töltés és a vízállóság elvárás, így ha a Mate10 vízálló lesz vezetéknélküli töltéssel akkor ellenfél lehet. De addig csak az S8+, N8.

[ Szerkesztve ]

Ha írásommal megsértettelek akkor annak valószínűleg nem én vagyok az oka....

(#759) DJ. Ru$y válasza joey04 (#756) üzenetére

DJ. Ru$y
(PH! nagyúr)

És ki mondta, hogy rád gondoltam (mert amúgy nem)? Egyből magadra vetted, és innentől vonja le mindenki a saját következtetéseit.

Keresek külföldi vagy régebbi/ritka Hell energiaitalos dobozokat gyűjteménybe! | Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#760) potono

potono
(újonc)

Én úgy vagyok vele, hogy az lg felső kategóriás telefonok többnyire olcsóbbak voltak mindig, mint a samsungé. Azért mert most összeraktak egy telefont, ami abszolút felveszi a versenyt a samsunggal kétlem, hogy rögtön azonos áron adnák.
Azok az üzletek, mint pl a carphonewarhouse ahol 800 font a v30, ott még mindig 779 font az s8+. Míg itthon már jóval olcsóbb. Szerintem felesleges ezekből kiindulni és elszomorodni ezek láttán.

(#761) joey04 válasza DJ. Ru$y (#759) üzenetére

joey04
(PH! félisten)

Mert azután írtad közvetlenül, miután én is megjegyeztem, hogy nem igazán összehasonlítható a 2 telefon. Mivel nevet marha trükkösen nem írtál, mindenki magára veheti, akinek az volt a véleménye, hogy nem lehet konkurenciája a Note-nak. Én meg az ilyet tisztázni szoktam, ha rám értetted, ha nem. De ha nevesítettél volna mást, akkor is megjegyeztem volna, hogy erős hívőnek titulálni valakit, csak azért, mert szerinte nem konkurenciája az u11 a note 8-nak. Itt jelenleg egyetlen hívő van és az Aryon87.

[ Szerkesztve ]

Bazinga!

(#762) aTe014

aTe014
(tag)

G6 vs. V30

LG G6 H870 black

(#763) babosmiki válasza dajkapeter (#758) üzenetére

babosmiki
(őstag)

Hát ja, bár én tavaszig nem várok az bizti. ;) A Mete 10-re én is kíváncsi vagyok, bár az sem lesz olcsóbb szerintem.. Holnap meglátjuk! ;)

(#764) babosmiki válasza aTe014 (#762) üzenetére

babosmiki
(őstag)

Szinte nincs is különbség, ennyit az elavult G6 belsőről mi? :D

(#765) observer válasza babosmiki (#764) üzenetére

observer
(lelkes újonc)

Brutál gyors a G6 is és annyi pénzért amennyiért adják nagyon megéri

(#766) babosmiki válasza observer (#765) üzenetére

babosmiki
(őstag)

:K

(#767) tomboy0013 válasza aTe014 (#762) üzenetére

tomboy0013
(PH! addikt)

Itt igazából az akkura van jótékony hatással a 835 (meg az OLED kijelző), a sebesség már a 820 esetén is remek volt tavaly, így nem meglepő hogy ilyen jó a G6 sebessége.

(#768) Aryon87 válasza joey04 (#761) üzenetére

Aryon87
(PH! nagyúr)

De epp ez az hogy szerintem siman konkurens. Nem en irtam hogy nem.
Nem vagyok hívő, nem jarok templomba :DD

HTC U11 silver(blue) & Honor 9 sapphire blue + Huawei P9 grey

(#769) gyurma888

gyurma888
(kvázi-tag)

Mate 10 bemutató visszaszámlálás :D
[link]

(#770) Lami66 válasza babosmiki (#764) üzenetére

Lami66
(tag)

Ha ennyire nincs különbség a kettő között,akkor mi indokolja a +150 ezres árkülönbséget?
Egyébként sebességbeli eltérést már egy Snapdragon 625-ös Xiaomi A1-el összehasonlítva sem lehet találni. Legfeljebb csak a sokszáz megás, gigás játékok betöltésekor érződik a lassabb belső tároló.

(#771) koxx válasza Lami66 (#770) üzenetére

koxx
(MODERÁTOR)

Vadiúj modell, poled kijelző, mil std810, snapi 835. Ezeket fizeted meg. Amúgy nézd meg mennyibe került a G6 amikor megjelent és mennyibe kerül most (~120k aránylag normális helyen). Egy pillanatig elgondolkodtam a G6-on, mert a V10 eladása után már nem lenne olyan drága a váltás. Bár akkor inkább hozzátennék egy S8+ -ra.

Eladó Led Lenser T2 és H3.2

(#772) Lami66 válasza koxx (#771) üzenetére

Lami66
(tag)

Oké ezeket értem, hogy miért kerül többe. Igazából azt nem értem, hogy valakinek ezek megérnek + 150 ezret és többhetes hiábavaló várakozást.

(#773) babosmiki válasza Lami66 (#772) üzenetére

babosmiki
(őstag)

Hát ez az! :K

(#774) koxx válasza Lami66 (#772) üzenetére

koxx
(MODERÁTOR)

Ha 100 dollárosokban fürdenék akkor nem kéne gondolkoznom rajta :) így marad a várakozás, hogy normalizálódjon az ára. Aminek igen hamar be kell következnie ha értelmes mennyiséget el akarnak adni a V30-ból.

(#775) jacis válasza gyurma888 (#769) üzenetére

jacis
(PH! nagyúr)

Várjuk 😁

Samsung Galaxy S7 edge

(#776) MaxxDamage válasza koxx (#774) üzenetére

MaxxDamage
(PH! kedvence)
LOGOUT blog (1)

+1
Reméljük ilyen Február környékén már kapható lesz itt is és normális áron. Én is elgondolkodtam egy G6-n (128GB-os kék verzió 160k+ 1év gyári garral) már ha ügye kapható...kék 128GB-os elég ritka M.O.-n (és drága) meg a V10-hez képest nem jelentene nagy ugrást.

MD
L

◄►Asus® ROG STRIX B350-F GAMING►AMD® Ryzen R5 1600X►G.SKILL® RipjawsV 16GB (2x8GB) DDR4 3400MHz►ASUS® ROG Matrix GeForce GTX 980 Ti Platinum►Seasonic® Focus Plus 650 Gold►Crucial® MX300 525GB M.2 SSD +WD® RED 1TB "NaS" 2.5" +HP®TS-H653R DvD-RW ►LG® 55UJ6307 ►LG® V10 "Black" & V20 "Titan" + SM E80◄

(#777) babosmiki válasza jacis (#775) üzenetére

babosmiki
(őstag)

Nagyon! :)

(#778) zoleeno1 válasza MaxxDamage (#776) üzenetére

zoleeno1
(PH! addikt)

Azon en is gondolkoztam, marmint a kéken. Kar, hogy csak a plus van kek szinben, mert nekem boven eleg lenne a 64-es is. De konkretan most sehol nem is talalok magyar oldalon eladot.

Huawei Mate 10 Pro BLA-L09 Mocha Brown; konfig: http://zoleeno1.atw.hu

(#779) MaxxDamage válasza zoleeno1 (#778) üzenetére

MaxxDamage
(PH! kedvence)
LOGOUT blog (1)

Tegnap még pl. volt rendelhető a West-Tel -nél (mobilker) , de ma már nincs :(

MD
L

◄►Asus® ROG STRIX B350-F GAMING►AMD® Ryzen R5 1600X►G.SKILL® RipjawsV 16GB (2x8GB) DDR4 3400MHz►ASUS® ROG Matrix GeForce GTX 980 Ti Platinum►Seasonic® Focus Plus 650 Gold►Crucial® MX300 525GB M.2 SSD +WD® RED 1TB "NaS" 2.5" +HP®TS-H653R DvD-RW ►LG® 55UJ6307 ►LG® V10 "Black" & V20 "Titan" + SM E80◄

(#780) Mike81

Mike81
(fanatikus tag)

Hát a Mate 10 sem lett egy rossz teló. Ha az Lg töketlenkedik az eu-s megjelenésel vagy alapból mem is jön hozzánk hivatalosan akkor lehet Mate 10 jön a házhoz. Mert a hüvely biztos hogy ide ér kishazánkba.

(#781) tome0001 válasza Mike81 (#780) üzenetére

tome0001
(fanatikus tag)

Mate 10 nem lesz nálunk kapható, csak mate 10 pro... (jelenlegi állás szerint)

(#782) koxx válasza Mike81 (#780) üzenetére

koxx
(MODERÁTOR)

Mate 10 ip53 védelemmel elég soványka. Majd kiderül mennyibe lesz.

(#783) zoleeno1 válasza Mike81 (#780) üzenetére

zoleeno1
(PH! addikt)

Sajnos azt kell mondjam, hogy nem segített a hüvely... Bíztam benne, hogy nem fog tetszeni és nem kell gondolkozzak, de nekem nagyon bejön a pro, így még mindig benne van a kalapban a v30 mellett. Kézbe kell vegyem mindkettőt és majd kiderül...

(#784) koxx válasza zoleeno1 (#783) üzenetére

koxx
(MODERÁTOR)

Az M10 pro odabaszós lett, meglátjuk árban milyen lesz.

(#785) babosmiki válasza zoleeno1 (#783) üzenetére

babosmiki
(őstag)

+1 :K

(#786) MaxxDamage válasza koxx (#784) üzenetére

MaxxDamage
(PH! kedvence)
LOGOUT blog (1)

799 EUR és van ennél pofásabb is "Mate 10 Porsche Design változat, amit 6 GB RAM-mal és 256 GB tárhellyel kereken 1395 euróért adnak" :))

forrás

MD
L

[ Szerkesztve ]

(#787) Aryon87 válasza Mike81 (#780) üzenetére

Aryon87
(PH! nagyúr)

Es figyeld meg, hogy a M10p hamarabb polcokon lesz.. V30 meg majd egyszer..
De nagyon ott van, es kameraban is mondhatninegy szinten vannak, talan egy hangyaf.nyival jobbnak is tunik a Mate.

Vakarom a fejem dolog van :))

[ Szerkesztve ]

(#788) polar-x válasza Aryon87 (#787) üzenetére

polar-x
(tag)

Lehet kamerában ott van a Mate,de nem értem hogy az LG-n kívül miért nem alkalmaz más is nagylátószögű másodlagos kamerát? Sokkal több haszna van vèleményem szerint mint a monocromnak pl

(#789) Edge válasza babosmiki (#785) üzenetére

Edge
(PH! addikt)

18:9es hosszúkás ez is, nekem nem jön be.

Többékevésbé: éééééééééééé bbb ~~btag:SirDan#2161

(#790) Aryon87 válasza polar-x (#788) üzenetére

Aryon87
(PH! nagyúr)

En sem ertem. Anno a G5 es G6 eseteben szerettem is hasznalni a wide kamerat. Sokszor van most is olyan szitu, hogy orulnek a a jelenlegi 2 telefonom egyike tudna a szeleslatast, mert nem egy olyan tema volt ahol jol jott volna..

(#791) koxx válasza Aryon87 (#787) üzenetére

koxx
(MODERÁTOR)

Ip67 vedelem, nincs jack csati, fhd-nal alig nagyobb felbontasu kijelzo es a proban nincs sd bovithetoseg es ez szted jobb lett/lesz a v30-nal :F az mondjuk majdnem biztos, hogy elobb lesz elerheto mint a v30

[ Szerkesztve ]

(#792) Aryon87 válasza koxx (#791) üzenetére

Aryon87
(PH! nagyúr)

Nem látok különbséget a FHD és QHD közt. Mindkét kijelzőfelbontást használom, ugyanaz.
A jack elhagyását én se díjazom, de az U11 mellett már megtanultam mit és hogy. 64gigán meg bőven elférek, igaz SD kártyám is van, de ha azon a 32 gigán is elférek, akkor a M10p tárhelye meg se kottyan. :)
Persze bosszantó a tudat, de merem állítani hogy több minden fog kárpótólni.
Tény a V30 is ütős lett, már csak eldöntés kérdése hogy ki melyiket választja. De sanda gyanúm hogy nem sok türelmes ember lesz aki kivárja a V30 polcokra kerülését.. És itt már a Huawei is ad egy pofont..

Egyezzünk ki annyiban, hogy egyik ebben, másik abban lesz jobb ;)

[ Szerkesztve ]

(#793) -FreaK- válasza koxx (#791) üzenetére

-FreaK-
(PH! kedvence)

Egyet értek. A Mate10 pro elmarad spec.-ben a V30-tól, nálam ki is esett a kosárból, marad az LG (mondjuk áprilisban már ott lesz a következő generáció szinte mindenből).

A sima Mate10 közelebb áll ahhoz amit szeretnék (nagyobb kijelző), még az előlapi ujjlenyomat olvasót is elviselném, de nem lesz itthon kapható...

(#792) Aryon87: na de pentile amoled-ben használod mindkettőt? Mert szerintem annak sokkal jobban kell a nagy ppi mint az LCD-nek. Viszont így nem nagyon tudok érveket felhozni az M10pro mellett, nem értem miért írod, hogy kinek ez, kinek az :) esetleg a külső ami szólhat a Huawei mellett, de az sem ér sokat, ha egy tokba teszed.

[ Szerkesztve ]

(#794) Aryon87 válasza -FreaK- (#793) üzenetére

Aryon87
(PH! nagyúr)

Az amoled témát nem vágom, mind2 telóm ips, azért is írom hogy nem látok különbséget a kettő közt, kivéve ha nem nagyítóval nézném :D
Tok meg már alap minden telefonra, mert a V30 is ugyanúgy tokba kerül. Nyílván senki nem szeretne törött hátlapos telót, legyen az bármilyen márka. Én tuti nem (és mind2 telóm üveg hátlapos..) :D
Tok nálam csak átlátszó szilikon :)

[ Szerkesztve ]

(#795) gyurma888

gyurma888
(kvázi-tag)

Nálam szinte minden a V30 mellett szól, kinézet, IP68, jack csati, DAC, nagy látószögű kamera! Viszont nagyon fontos lenne a Dual Sim, ha nem lesz kapható, akkor meg kell barátkoznom a Mate 10-el. Igazából ezen kívűl talán csak a root lehetősége, ami jó lenne, de az már csak másodlagos szempont a többi mellett.

(#796) babosmiki válasza Edge (#789) üzenetére

babosmiki
(őstag)

Pedig ez lesz a jövő.. ;)

(#797) Edge válasza babosmiki (#796) üzenetére

Edge
(PH! addikt)

nekem a v30 a jövő, ami lehet nem túl közeli, de én türelmes vagyok :DDD

Többékevésbé: éééééééééééé bbb ~~btag:SirDan#2161

(#798) zoleeno1 válasza koxx (#791) üzenetére

zoleeno1
(PH! addikt)

Nekem is az ip67 faj a legjobban, ha jol tevedek az azt mar nem birja ki, bele ejtem a kadba, medencebe (mert ezt anno mar 2 teloval is eljatszottam :DDD). SD engem nem zavar 64-en is boven elferek, nem beszelve a 128rol. Sot, a mostani 32-es v10-ben se volt sose micro sd :)

(#799) koxx válasza zoleeno1 (#798) üzenetére

koxx
(MODERÁTOR)

Az IP53 meg szánalom kategória. Az is jobb lett volna ha nem kap semmilyen IP minősítést. Egy IP69K-s telóra beneveznék csak félek, hogy a design rovására menne :DDD

(#800) zoleeno1 válasza koxx (#799) üzenetére

zoleeno1
(PH! addikt)

Persze, az vicc, kar volt egyaltalna szoba hozni, mélyen hallgatni kellett volna rola :D bele rakod egy vízhatlan tupperes vagymiatokom edenybe es meg is van a 69, bar en a 69-et máshol szeretem :DDD ;]

Copyright © 2000-2017 PROHARDVER Informatikai Kft.