Új hozzászólás Aktív témák

  • Auratech

    őstag

    válasz Cathfaern #434 üzenetére

    Látszik a változás. A következő fázisban már látványosabb lesz. Ha még gyúrsz is, király leszel!

    A rib-eye az a rostélyos, vagy magas hátszín, magas tarja. A lapocka mögötti felső hátrész. Vastag izomrész, áttörve zsírral.
    Személy szerint a lábszárat szeretem. A mócsingost. De megeszek bármit, nincs válogatás..
    Amúgy igyekszem a vörös hús/szárnyas evést nem túlzásba vinni. Van hogy hetekig nem kívánom. Sajt, hal tofu. Tegnap este két camembert sajtot ettem kígyóuborkával, olivával.. Ebédre meg tonhalat grillezve, baconos zöldbabsalátával, sok majonézzel... Reggelire mega kávé tejszínnel..

    Most belegondolva nem is tudom, besorolható-e az étrendem valamelyik skatulyába. Nagyon ritkán azért eszem gabonaféléket, ha biztosan nagy kalóriamínuszban vagyok.. Meg gyümölcsöt is. Amúgy sokszor eszembe se jut, hogy kenyér is van a világon. Ha van panír a húson, nem mindig szedem le. Az a köret..
    A lényeg a rendszeresség és, hogy a kiegyensúlyozott, változatos étrend megszokottá váljék.

    Egyszerűen utánaszámolva a fogyasztott szénhidrátból nem futná a munkábajárás 500kCal energiaigényét se.
    Pedig elég intenzív a napirendem. + Súlyzózás, úszás, no meg a hideg. Mert nem öltözöm túl magam.
    Tehát valamiféle ketós energiatermelés biztosan van bár most fogyóban vagyok.

    [ Szerkesztve ]

    Auratech Field Recording

Új hozzászólás Aktív témák