Új hozzászólás Aktív témák

  • snake1977

    őstag

    válasz suste #70 üzenetére

    Köszi az infót :) akkor keresek egy komponens kábelt hozzá, egy utángyártott kompozit/scart kábelem van alapjáraton hozzá. Persze jó lenne biztosra menni, hogy valóban támogatja e a fat gép, nem tudom mekkora változtatás történt a fat és a slim gépek közt a hardverben. :F
    A hdmi upscaler adapterektől kicsit félek mert itt ott olvastam hogy okozhatnak egy kis input lagot, ami tönkrevágná a játékélményt. Viszont mintha láttam volna kifejezetten ps2 kimeneti portba dugható adaptert is valahol.

    Ghard: Akkor hagyom a ps3-at, nálam a Gran Turismo széria volt ami a képernyő elé ragasztott hetekre, persze mai szemmel már nem esik le az állam az intrónál és a játék alatt, de még mindig nagyon kellemes szórakozás és az alacsony felbontást is meg lehet szokni, ps3-ból melyik verzió ami az ami strapabíró lett?

    A leírtaktól független szerintem lesz kereslet erre a kütyüre is, főleg hogy decemberben jelenik meg, úgy tippelem a karácsonyi bevásárlási láz hevében sok fenyőfa alá be fog kerülni, 100$ azért még nem egy egetverő összeg legalábbis sok országban, nem megy csődbe a háztartás ennyitől.

    ...BRSZK...9...2024.06.28-29... / www.brszk.hu /

Új hozzászólás Aktív témák