Új hozzászólás Aktív témák

  • 7Heads Drago

    veterán

    válasz Parallaxis #66 üzenetére

    Amikor kijött az xs 2018 okt, a P30 2019.03. Én balga gondoltam két hasonló korú készüléket hasonlítok. Ellenben nekem nincs itthon Xs csak I11. Sorry ez az én hibám.
    I11 kijelző csere : [link]
    Ez nem 60k hanem pont ugyanannyi mint a drága amoled pedig csak ips. Nem véletlen hogy egy törött iPhonera sokszor mondják azt hogy gazdasági totálkár.. De ez persze sok más gyártóra is igaz.
    Ez a nagy zöld igyekezet azonban a cég javíthatósággal kapcsolatos hozzáállását és gyakorlatát ismerve inkább hat önmaga tragikus paródiájának..... Azt már viszont kicsit nehezebb megmagyarázni, hogy ha ennyire elkötelezett a cég a bolygó erőforrásainak felelős használata mellett, akkor miért nem támogatja, hogy – egyébként még használható – termékeiket minél tovább használják az emberek...... A rohamos értékvesztés, valamint javítási lehetőségek szűkössége – és márkaszervizben a magas árak – pedig azzal járnak, hogy a termék használója, amennyiben elromlik, azt fogja látni, hogy jobban megéri kidobnia a „gazdasági totálkáros” eszközt, és beruházni egy újba.
    Pedig a jelenkor technológiai színvonala lehetővé tenné, hogy mobiltelefontól a hűtőgépig sokkal tartósabb iparcikkeket állítsanak elő a gyártók, ez viszont szembe menne a gazdasági érdekeikkel. [link]

    Úgy jól laktam, mint a duda, Hála Neked, egek Ura.

Új hozzászólás Aktív témák