Új hozzászólás Aktív témák

  • Peter13

    senior tag

    válasz tecsu #15 üzenetére

    Ne haragudj, de mibol gondolod hogy a linearitasnak a kozeleben sincs? Erre vonatkozoan itt semmi adat sem szerepelt. Es lehet hogy nem a kifinomult kozonsegnek keszult, de ha annak a 2*95 wattnak akarcsak a negyedet le tudja tolni minimalis torzitas mellett (amire azert eleg jo eselyt latok), akkor sztereoban siman lehet k*rva jo hangja

    Kerdes: ha ez egy "igenytelen szorakoztato/elektronikai berendezes", akkor mi van azoknak a cuccoknak a hompolygo tomegevel, amik ennek a nyomaba sem ernek? Ha ez mar a "vacak" kategoria, akkor minek hivod a skala aljat? Csak erdeklodom... :R

    Hogy a legtobb ember mit akar, azt nem tudom. Viszont lehet hogy nem mindenkinek ez a szive csucske, es eleg egy mondjuk 99%-os teljesitmenyt nyujto kutyu (mert pl nem tekeri felhangero fole (mivel mar ott is leszakad a csillar), es ott csodalkoznek ha 1% felett torzitana). Ha ennek ellenere pl negyed hangeron sz*r a hangja, ott valoszinlueg a lanc tobbi tagja lesz a ludas...ertem en hogy van feljebb (hajjaj...), de azert a vacaktol ez nagyon messze van mar...szerintem.

    "No, I'm not immortal: I'm just not good at dying..."

Új hozzászólás Aktív témák