Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • tecsu

    addikt

    válasz Peter13 #16 üzenetére

    Sajnos ilyen a fogyasztói társadalom. A gyártónak azért nem fontos a minőség, mert a marketinggel el tud adni rosszabbat is, csak kapcsolódjon valami trendbe.
    A fogyasztó meg eleve meg van vezetve minden téren és nem csak butul is folyamatosan, hanem az igényét is egyre alább adja ill. más lesz a prioritás, az, amit a trendek bevezetnek.
    A mainstreamen kívüli cégek is meglovagolnak szubkultúrális trendeket, amire ugyancsak komoly marketinget építenek. Így van ez a hi-fi termékeknél is. Ellenben a hi-fi termékek vásárlói valamivel céltudatosabbak, talán jobban utánajárnak és nem dőlnek be azonnal egy-egy cég erős marketingjének.

    Az efféle házimozi erősítőknél is van lejjebb persze és nem meglepő módon abból azt a kategóriát veszik a legtöbben. A világ már csak ilyen.
    A legsz@rabb azoknak, akik ilyen téren igényesek, de szegények. Bár, mint írtam egy jobb sztereó nagyobb élményt nyújt, mint egy közepes 7.2-es rendszer.
    Amit megintcsak nem vettél digyelembe, hogy reagáltam egy hsz-ra, amiben előjött a "vájtfülüség". Tehát csak annyit mondtam, hogy EZ nem az a kategória.

    https://www.youtube.com/watch?v=F7uwRuF6pYw

Új hozzászólás Aktív témák