Új hozzászólás Aktív témák

  • CöcBömb

    csendes tag

    válasz tib-bee #3003 üzenetére

    Szia!

    Nekem utángyártott flip tokom van (kisebb az ablak mérete és csak a lépésszámlálót mutatja, de csak akkor, ha kicsit lecsúsztatom a képernyőn a fedlapot, amúgy nem látszik). Az lenne a kérdésem, hogy a gyári tok is könnyen kinyílik? Értem ez alatt azt, hogy "mágnesesen" becsukva-e marad, ha pl. lefelé fordítod, vagy kinyílik. Azért fontos nekem, mert az utángyártott mindig picit kinyílik, ezzel felvillantva a képernyőt, ami sok % energiafogyasztást generál egy nap alatt.
    Neked a gyári nem karcolja tényleg a kijelzőt? Nem szívesen ruháznék be olyanra.... Valamint az időjárást is kimutatja az ablak? Az enyémnél az sem jelenik meg....

    Tud esetleg valaki olyan tokot, ami bezárva marad, ha lefelé fordítom....és nem kis becsukós füles :)

    Yahoo mail-nél nem jelez a LED nekem, pedig letöltöttem a Light manager-t is....

    Kinek milyen tokja van? Örülnék pár képnek és tapasztalatnak!

    A Media Marktban a fiú azt mondta nekem, hogy ne hagyjam rajta éjjel alvásnál a telefont a töltőn, mert garanciába fog kerülni hamarosan, mert szétvágja az akksit, ha pl 2-3 óránál tovább marad rajta. Mi a véleményetek erről? Úgy tudtam, hogy ezek az újak bármeddig fent lehetnek, mert max. töltés után lekapcsol a gépezet.

    Köszönöm a válaszokat!

    Amúgy, még mindig a legszuperebb telefon, ami volt életemben! :) Nagyon nem bántam meg....

    Ki méltó látni a csodát, az a csodát magában hordja...

Új hozzászólás Aktív témák