Új hozzászólás Aktív témák

  • DigitXT

    Topikgazda

    válasz tzsolesz #2912 üzenetére

    Nekem az jött be, hogy közvetlen a szikla mellől indítom a kilövést, full tankkal.
    Akkor átviszi az egész sziklát, és a túloldalán 360 méter körül csapódsz be.:K

    A szikla alatt lebegve szvsz nem lehet eljutni 360 méterig. De lehet, tévedek.:DDD

    Szerk: egyébként időközben 49-en lettünk, lassan aktuális a "ki maradhat" bent:
    mivel a csapat a fórumozóké, így ha valaki itteni szeretne belépni, de nincs hely,
    akkor konszenzusos döntés alapján csinálunk neki.;] De olyan nem lesz, hogy
    csak azért, mert valaki nem ért rá akármennyit futni, ki legyen rúgva. Marhaság!
    Nekem végtelenül antipatikus ez a teljesítménykényszer, egy játék esetén.:R

    Szerk2: voltam pl. "mesterlövész" játékban jó magyar csapatban stabil dobogós,
    aztán szépen ínhüvelygyulladásom lett az eredmények erőltetésétől. Lefokoztak
    és kirúgtak. Hiába tudtam jól játszani, ill. segíthettem volna a csapatnak később.
    De nem bántam meg, mert meg is untam kicsit - magamtól is leléphettem volna!

    Ez a lehetőség itt is nyitva áll, aki megunja, nyugodtan kiléphet.:K Ha két hónap
    múlva mégis visszajönne, lehet, éppen más lesz, aki megunta, megint lesz hely!

    Ha meg valaki nagyon kekeckedik, akkor szólunk neki, hogy ezt megunhatná.;]

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák