Új hozzászólás Aktív témák

  • derzo

    csendes tag

    Üdv Mindenkinek!Segitséget szeretnék kérni,ill.véleményt.jan.21-én mütöttek l5-s1nél.kiszakadt,elvándorolt sérvdarabkák+s1gyöki nyomás.az idegi érintettség miatt,a doki mondta meg kell müteni.A kialakuló tünetektöl(izomgyengeség a bal lábban+tap zsibbadás)csak 1 hónap telt el a mütétig gondoltam ez azért nem túl hosszú idő az idegeknek.mütét után tök jól voltam(talán túl jól is),de nem akartam(om)elsietni a rehabot.Viszont szinte pont két hetesen(péntek4-én)elkezdettnyilamlani,fájni a bal vádlim és enyhébben hátul a combom.Nem fáj vészesen csak zavar,mert már tök jól mentem(nem sokat,azt is leginkább lakásban)Most parázok,hogy mit ronthattam el rajta-túl tornáztam?itthoni mozgás-menés?Pedig mindent óvatosan csináltam lassan ahogy mondták nem hirtelenkedve.A lábam terészetesen még gyengébb,zsibbadás megmaradt(talán picit kisebb de ez is változó)tudom az még késöbb múlhat el.Csak ez a fura érzés megjelenése aggaszt a vádliban+picit a comban.Vagy 2 hetesen ez már a rettegett hegesedés?Egyébként mindenkinél kialakúl?Várom ötleteiteket.Üdv.

Új hozzászólás Aktív témák