Új hozzászólás Aktív témák

  • iker55

    csendes tag

    Sziasztok.

    Böngésztem és nagyon sok okos információhoz jutottam a fórumon. Így a belépés mellett döntöttem, bízva az itt jelenlévők segítőkészségében.
    Nem találkoztam az enyémhez hasonló esettel (igaz minden hozzászólást nem is olvastam el).
    LIII-s csigolyánál lévő sérvvel műtöttek 09.16-n, hosszú várakozás (06.21-től) és mindennel próbálkozás után. Értem ez alatt a szokásos konzervatív módokat: mint infúzió, helyi injekció blokád, mindenféle fájdalomcsillapító és izomlazító, elektromos kezelések..stb.
    Műtét előtt kegyetlen fájdalmam az volt, de zsibbadás semmi. Ülőgumóból a jobb lábba sugárzó fájdalmam volt.
    Műtét után ébredéskor: derékban fájdalom, lentebb a teljes ágyéki részemben pedig csak a zsibbadtság. Rögtön szóltam, de azt mondták , ez még most természetes.
    Sajnos kiderült nem igazán van így, mert a zsibbadtsággal együtt a vizeletem leállt, a székletet pedig nem tudom tartani. Katéterezek és pelenkázok.
    Ez a mai napig így van, bár jártam hólyagstimulálásra, így a vizeletem javult. Általában hajnalban és reggel nem sikerül spontán, de napközben kezd működni.
    Ami aggaszt! Ha van két jó napom, nem zsibbad nagyon csak enyhén, nem fáj, csak nagyon fáradékony. Akkor biztos, hogy jön egy harmadik nap, amikor teljes visszaesés jön aztán lassan javulgat megint. Nem teszek semmit, csak egyszerűen így működik.
    A zsibbadtsággal romlanak a funkciók is, rosszul járok, nem tudok a fenekemen ülni....
    Már 6 hetes elmúltam, mindenkinél nagy javulásról olvasok ilyenkorra.
    Van -e valaki(k) aki hasonló problémával küzd(ött) műtét után?
    Mikorra várható jelentősebb javulás szerintetek? Orvos állítja nem hibázott MRI sem mutat semmi különöset, sőt szerinte ENNEK EL KELL MÚLNIA!
    Várom ötleteiket, segítő hozzászólásaitokat.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák