Új hozzászólás Aktív témák

  • szlibud

    tag

    válasz skareb74 #554 üzenetére

    Mi az az ion bigyó? nekem még senki sem akart ilyet írni :((
    Nekem is így lett a sérv, először a derekam fájt "csak", akkor még csak ilyen előboltosulás volt, aztán a derekam egyre kevésbé, hanem a csípőm, combom, térdem... Utolsó hónapokban a derekam már nekem sem fájt, de ez a kisugárzó fájdalom sokkal rosszabb volt :Y

    Ha engem kérdezel, ez az erős hátizom baromság, bár ezért biztos mindenkitől fogok kapni a nyakamba. Én mindennap lovagoltam 1-2 órát, sztem ennél erősebb hátizom semmitől se lesz, és mégis lett sérvem, sőt szinte minden lovasnak gázos a dereka aki rég csinálja.
    A montytól se hiszem hogy neked túl gyenge lenne...

    És konkrétan éreztem is mikor gyógytornán voltam, hogy mikor mondták némelyik gyakorlatra, h. ez aztán igazán erősíti, ugyanazok dolgoznak a lovaglásnál...

    Amúgy van akinek ennek ellenére segít, meg van 100 féle dága manuálterápiás, csontkovácsolós, mc kenzies, stb, mindegyikről halottam már h. elmúlt valakinek a hátfájása, és még többet akinek nem. Én is kipróbáltam párat, érdekes mód a fájdalmaim enyhültek, de terhelésre rosszabbak lettek, mint előtte mikor nagyon fájt, amikor viszont a mozgástól jobb lett....

    A fene se érti... Ha nem akarsz műtétet, próbálkozni kell, hátha valami Neked beválik. Csodarecept nincs, ha lenne, akkor erre a fórumra nem is lenne szükség :))

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák