Új hozzászólás Aktív témák

  • ballus

    csendes tag

    Sziasztok!

    Üdv az újaknak!
    Mateisti: nagyjából azt az utat jártam be, amit Te. Én is az Uzsokiban kezdtem a pályafutásom, és engem meg is műtött az a fiatal doki (ha egyre gondolunk), bár nálam nem volt kérdéses, mert nekem az infúziók nem használtak és már lábra sem tudtam állni.
    Engem október végén műtöttek az Amerikai úton. Mondhatom hogy jól vagyok, de ez az időjárás totál kikészít!
    Az Erbszt műtött akkor? Jó doki, én is elmentem hozzá utógondozásra, és oda járok gyógytornára, prsze nem sűrűn, mert egy alkalom 5 ezer. Itthon csinálom amit ott tanulok. Viszont magamnak is jó visszajelzés hogy havi egy alkalommal rámnéznek és szakszerű kezek irányítanak.
    Mik a tapasztalataid Vele kapcsolatban? Már endoszkópos műtéted volt? Hogy-hogy az Amerikai úton csavarozni akartak és különben meg elég volt egy kisebb műtét is??

    Jó kezekben vagy, és a javulás majd 1-2 hónap múlva már jobban érzékelhető lesz. Nekem így 7 hónap után is kicsit még érzéketlen az a lábam, amire kisugárzott.
    Valaki ajánlotta, hogy a hideg-meleg váltózuhany jót tehet ez ügyben, még nem próbáltam.
    Gondolom, hogy az ülést Neked is kerülni kell egy ideig. És szerezz be majd a későbbiekre deréktámaszt, párnát, vagy valamit a derekad mögé üléshez, mert nagyon jó akár otthon akár kocsiban. Plusz nagyon jó még ez a nagy fittnessz labda is, én ezen ülök itthon az íróasztalnál, és tornázni is kiváló! (decathlonban van olcsó).

    Jobbulást Mindenkinek!

Új hozzászólás Aktív témák