Új hozzászólás Aktív témák

  • KROK640

    veterán

    válasz Cs1csó #97221 üzenetére

    Nem, igazából bennem nincs ilyesmi (bár úgy elegáns, ha AMD-AMD Intel meg NVidia, de nincs külön kiköütésem) igazából már mindenem volt mindennel. :D

    De akkor kezdem :
    1. A Geforce Experience-t nagyon megkedveltem, és bár AMD oldalon is van hasonló szoftver, ez most nekem jól be van állítva, nem szívesen küldeném a levesbe, mert másik VGA...
    2. A modern technológiákon (DLSS, raytracing) az AMD hátrányban van, ezt némileg olcsóbb árazással és azonos kategóriában kicsit több erővel kompenzálják, de ez a használt piacon csak kis különbséget jelent
    3. Az egész cripto szar kezelése : míg az NVidia próbált bányászkártyákkal, LHR-rel, régi kártyák újragyártásával kedvezni a gamereknek, addig az AMD csak vigyorogva beseperte a pénzt, majd parasztvakításnak kiadott ilyen RX6400/6500 szintű ipari hulladékokat túlárazva. Ez volt az, amiért elhatároztam, hogy legközelebb (azaz most) csak akkor veszek AMD-t, ha nagyon-nagyon durván kedvezőbb vétel lesz.
    4. 8 vs 12GB RAM, az utóbbi azért csak időtállóbbnak tűnik nekem, pláne, hogy ez lesz zsinórban a harmadik VGA-m, amit a kevés VRAM miatt kell lecserélnem.

    Aztán lehet, hogy az egészet sutba kell dobnom, ugyanis 20km-es körzetben az egyetlen gari és minden nélküli túlárazott 3060 hirdetése is eltűnt, miközben több RX6600 is van, némileg olcsóbban ...

    Inkább azt kérdezzék miért nincs szobrom, mint azt, hogy miért van...

Új hozzászólás Aktív témák