Új hozzászólás Aktív témák

  • ViZion

    félisten

    válasz snecy20 #9008 üzenetére

    ejjj, ilyenre de sok példát tudnék mondani...
    Egyik ismerős, beállít nagy BMW-vel, hegesztős amúgy, kicsit melózott nálam, majd indulna, de az a bálna nem indul... Nah, mi a pöcs? Hááát ezt azt cserélni kellene, olyan 40-60k lenne. Mondom bakker, akkor csináltasd meg. Nem lehet, nincs rá pénze, mert ugye ez hengerenként 60k és 6 hengeres a kicsike... :W

    Másik jómunkás megvette a Passátot, nem új, de legalább van rajta hitel... ahogy beszélgettük, ő is mint én, kb. évi 7-9000 km-et hajtja a gépet... csak nekem munkába járásra elég a 20 éves autó, igaz hitel nélkül. :B Nem tök mindegy mi áll napi 8 órát a parkolóban? Meg a napi fél óra vezetésre mindek ekkora dög? Főleg, ha $ nincs rá... :U

    Szal. a történeted úgy lenne kerek, h felvette a jelzálogot és vett egy PC-t ;] ...ááá, tényleg! Exmunkatársam vett fel személyi kölcsönt és 1 (azaz egy) nyárra vett egy túra motort... Majd télen eladta (hitelt meg pötyögtette tovább). Szal. én nem értem az embereket, de a saját pénzét mindenki úgy bacca el, ahogy akarja...

    Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

Új hozzászólás Aktív témák