Új hozzászólás Aktív témák

  • Astroboy

    őstag

    válasz envagyok #70325 üzenetére

    Ja hogy úgy, akkor nem szóltam. :D
    Amúgy mindig csodálattal vegyes sajnálattal tekintettem azokra, akik a legszebb(tm) éveiket kukázzák egy ember miatt. Semmiképp nem egészséges szerintem, persze mindenki más és más...
    Van a baráti körben egy ilyen "csoda" pár, emlékszem középiskolában mikor megismerkedtek egymással magunk se tudtuk miért de irigykedtünk kicsit rájuk, talán az állandóság miatt.
    Fura volt nekünk, aztán mikor 18 évesen érettségi után összeházasodtak, mindenki ugyanúgy hülyeségnek és elhamarkodottnak gondolta a dolgot, de ma 2020-ban 20 év után(!) is együtt vannak. :Y

    Az már más tészta, hogy az első rózsaszín évtizedet -és két gyereket követően- mindketten ipari mértékben kezdtek félreqrni, és mivel büszkén beszámoltak nekünk néha már a társaságnak is kínos volt amit műveltek.

    Magyarul épp bepótolják az első 10 évet, csak közben megöregedtünk és lenyugodtunk, így néha tényleg sokkoló ami gyerekek mellett egy álca alatt megy náluk.
    Nem akarok álszent lenni mert mi is meredek dolgokat műveltünk, csak úgy érzem fiatalon mégiscsak más, mint mikor a ~13 éves gyereknek kamuzik az ember arról, hogy ki volt tegnap az a néni apa kocsijában... :(

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák