Új hozzászólás Aktív témák

  • snecy20

    veterán

    válasz Ed3r_X_ #6202 üzenetére

    Itt mondjuk vicces kedvében volt a hirdető, ez evidens. Kb. egyfajta görbe tükröt szeretne állítani a jelenkori aprós társadalomnak... Ripityára tört használhatatlan kamu szar telefonok, meg komplett számítógép meghirdetve úgy, hogy a gépház belsejébe be van öntve kb. a fél bableves, és ezt így mindennemű szégyenlőség nélkül, mintha természetes lenne... Az igazi tragédia, amikor full komolyból, meggyőződésből raknak fel emberek ehhez hasonló hirdetést. Ma reggel is nézem a hardveraprót, vaterát, a hirdetések 70%-a élből hulladék és komolytalan, szinte bármely kategóriában, de már lassan nem is rizikózom, kis tételnél kifizetem azt a +1-2-3K-t, nagyobb tételnél (monitor) +5-7-10k-t és minimálisra van leszorítva az átverés esélye. Manapság pont legalapabb típusú 1080p-s full HD monitort keresgélek (a 30-32 ezres kategória), és nem tudom miért is volna jó nekem használtan venni 4-5 éve használatban lévő típusokat garancia nélkül, mindössze pár ezer forinttal olcsóbban. Utazási költséggel együtt meg szinte ott is vagyok a vadiújak árában. Anno amikor kezdtem itt a prohardveren (2004-2005), még az volt a széljárás az aprók terén, hogy az új ár 60%-áért már kifogástalan cuccot lehetett kapni.

    [ Szerkesztve ]

    Az Oroszországnak küldött iráni drónszállítmányok csak elnyújtják a háborút.

Új hozzászólás Aktív témák