Új hozzászólás Aktív témák

  • Chaser

    titán

    válasz _drk #49655 üzenetére

    nem vitaindítónak szántam semmiképp, csak érdekességképp, mit lehet venni egy 1660 árán:)
    haználtakat én nem veszem számításba, box-ból is van használt, egyik srác írta 40-ért vett egy hónapost, ahhoz mázli is kell, én 50 alatt még egy darabig biztos nem adnám el
    16tb-ig kezel külső hdd-t, ezt tegnap tudtam meg, ott a br olvasó, gyanítom fogyasztása is sokkal jobb mint egy 1660-as gépnek, amihez még elég sok mindent kell venni, 2x8gb ram, 9400f v 2600 cpu, hozzá alaplap, értelmes táp, valami házikó, egy értelmesebb cpu hűtő, 500-as ssd, 230e körül lenne 1660-nal, 250e 1660ti-vel monitor nélkül, persze így már erősebb mint a box, de 3-4x annyiért pfffff, ahogy most már saját szememmel is látom, játékokat próbálják erőből megoldani pc-n, konzolokra van igazi fejlesztés, forza4 miatt vettem a boxot, 40" tv-n fhd-ban 1 méterről is beszabehu' ( : de a shadow of the tomr raider, gears of war4, doom is nagyon baba, mortal x is, tud a gép hdr-t is, tv sajna nem, pedig forzánál biztos ütős
    és akkor ott a one x, ami 130e-től indul, de sokkal erősebb az s-nél - ps4 pronál is ha jól tudom - , 4k/30fps-t sok játéknál már tud + a játék hozzáférés, gyakorlatilag játékra nem is nagyon kell költenem, aprón is tolják ezerrel a game pass és live előfizetéseketobbi játékra is :
    éééééés a poén, kezdek ráérezni fps irányításra ((( : + kontrollerrel lehet bekapcsolni is a gépet, elég korrekt így összességében, egy belépő 1660 vga áráért
    nem kell driverrel, winnel vackolni, letöltöm, feltelepíti aztán megy - lehet meg is gondolom a pc dolgot még hobbi játékra is, box is jó rá, notebookot meg upgradeltem szépen, ha valami meló lenne nagyobb hw igénnyel, akkor sem jön zavarba -

    _tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

Új hozzászólás Aktív témák