Új hozzászólás Aktív témák

  • Intruder2k5

    MODERÁTOR

    válasz koko52 #48050 üzenetére

    Az árakat mindig a kereslet és a kínálat határozza meg, ha valaki talál vevőt 110%-os áron is, nem fogja 75%-ért eladni a portékát. A vevő meg váráslás előtt nézzen körül, nyilván nem várható el, hogy minden hirdetés bomba üzlet legyen, és nem foghatjuk minden vevő kezét. De azt hiszem ez a boltokban is így van, elég megnézni egy arúkereső-t, és rögtön látszik, hogy ott is vannak ám elborult árak némely üzeltben. Szóval ha kiskereskedelemben vásárolsz akkor tudsz előtte keresgélni, akkor nem értem az aprón miért kellene beleugrani az első és legdrágább hirdetésbe, csak mert mondjuk az ki van emelve, és azt látod meg először. A jófogásra meg pont attól fognak átmenni, ha itt rendszeresen belerondítanak a hirdetéseikbe, stb., ott majd nem tudsz beírkálni semmit a hirdetése alá, legfeljebb privátban vegzálhatod, ha nem tetszik valami. Azt persze már senki sem teszi meg, mert mi abban a jó, ugye...?

    Trailblazer semmi sem olyan már mint rég, ez sajnos igaz, de szerintem még mindig sokkal jobb és biztosabb mint a jofogas.

    Na de mindegy is, ez a topik nem erről kell szóljon, szóval részemről lezártam.

Új hozzászólás Aktív témák