Új hozzászólás Aktív témák

  • MK VII

    veterán

    válasz Ed3r_X_ #3756 üzenetére

    Nyelvtanból én is mindig 3-as voltam... Még is úgy jöttem ki az iskolából,hogy tudom,hova tegyek egy vesszőt. Na jó néha gondolkodok rajta,de ezek még csak nem is gondolkodnak rajta hanem eleve nem használják :D
    Amúgy 20-25 éve ezek a fiatalok milyen átlaggal végeztek volna magyar nyelvtanból? 0,3-0,5? Nem,hogy csak megbuktatták volna őket hanem olyan körmösöket kapnak,hogy leesik a körmük... Az a tanrend kéne ma is az iskolákban mint régen.. Ma,ha fegyelmezni akar egy tanár/pedagógus egy gyereket akkor a gyerek apja bemegy és megrendszabályozza a tanárt,hogy mit képzel magáról.. Régen,ha kaptunk az iskolába, akkor a jeleit próbáltuk otthon rejtegetni a szüleink elől,mert még tőlük is kaptunk. Volt is fegyelem..
    Fiatal koromban versenyszerűen úsztam és,ha edzés végén az előző napi szintemen alul teljesítettem akkor az edzőtől olyat kaptam a papucsával a seggemre,hogy két hétig lila és véraláfutásos volt.. Utána jobban is ment a szint idő.. :D És érdekes.. Meg sem fordult a fejemben,hogy nekiugorjak az edzőnek vagy elsírjam apunak,mert tudtam,hogy megérdemlem... Na jó.. Vége az elmélkedésnek.. :D

    (#3758) Baltoafarkas
    Jogos. :) Beduplázott a T.. :)

    (#3757) TaaT
    Hát igen.. Ez a probléma.. Nem kell tanulni,mert mindent elvégez helyettünk a tapi felület meg a többi elektronikai kütyü.
    Mondjuk hűen példázza ezt az igénytelenséget,hogy Amerikában van olyan állam ahol nem tanítják írni a gyerekeket,mert kis iskolában már tapipadon pötyögtetik velük a betűket.. Vicc...

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák