Új hozzászólás Aktív témák

  • flymi

    addikt

    LOGOUT blog

    válasz zoltanz #14258 üzenetére

    Van ahol direkt, de van mikor nem.

    Sajna nekem sincs 13MP kamerával bíró telefonom, amivel lehetne szép képeket készíteni, a Samum 3,2MP egyszerűen nem bír elég közelit készíteni, homályos lesz minden kép. Ez van, telefonálni lehet vele, minden másban kuka. :B
    De én legalább az asszony masinájával fényképezek, az 8MP és tűrhetőek a közeliek is. :DDD

    Persze van a másik véglet, mikor direkt bemozgatják a kamerát (vagy az eladó lusta volt másik képet készíteni, de azért feltölti a full életlen képet) vagy szar, régi kompaktot használnak, hogy ne lehessen látni ha kamu vagy hibás a termék. Ez utóbbiak megvetendőek és személy szerint elítélem...

    Az a legjobb, mikor valaki hirdet valamit/valamiket és vissza-visszaír ugyan egy-egy kérdésre, de az idő telik és bacnak rád, nem jelentkezik az eladó.
    Vagy megsértettem az illetőt az ajánlatommal (de akkor legalább írná, hogy tapló vagyok) vagy nem is akarja eladni, csak "hirdetgeti", vagy a rosseb tudja mit akar az ilyen...
    Nem teszek linket, mert nem... Aki akarja, úgyis rátalál...

    [ Szerkesztve ]

    /// "A félelmet lazán arcul csapom és fricskát nyomok az orrára" (T.B.A) ///

Új hozzászólás Aktív témák