Új hozzászólás Aktív témák

  • norbert1998

    veterán

    válasz ViZion #11808 üzenetére

    Embör, root ;]

    Havernak /öccsének/ van olyanja. Olyan lassú mint a bűn, gyerek ért a romoláshoz, meg hasonlók, de állítása szerint az a tab egy feszett fejsze nyele. Teljesen felesleges vele foglalkozni. Hogy mi lehet az oka, nem kérdeztem, nem is érdekel. Valahogy attól a gyártótól a hányinger és a frász kerülget. És olyan TV-nk van :O

    MKVII
    Az ész érveket meg szinte meg sem akarják hallgatni..
    Az a baj, hogy azt hiszik még ma is az emberek, hogy a boltokban ő értük vannak ott az eladók...

    Haver is akar gépet venni, nagyon nagy nehezen meggyőztem, hogyx ne egybe vegye, mert a fejébe huzom házastól. Aztán egyszercsak előállt valami procival, hogy azt tegyük már bele játékra. De mondom az nem arra való, felejtse el. De a boltban azt mondták, és figyeljek má, neki jobban hisz, mert neki ez a szakmája (pardon, micsoda), én meg csak egy diák vagyok.
    Szerencsére még semmit sem vett.

    wolfman:
    Ezután rendszeresen csend, majd jön a 'De hát nekem nem kell erős, nekem elég lesz ez, nem?' És ezután a pont után már nincs tovább. Itt mindig megrekedünk és feladom, megveszi.
    Ettől tartok haver miatt. Hogy most várunk, hogy mikor lesz meg neki a gép, és mire oda jutok, megveszi azt, amit nem kellett volna. Ha én nem vagyok, 200k-ért athlon-os gtx950-est, vagy 4460-as HD gaming gépet vett volna (dVGA nélkül, ofkorsz) :W

Új hozzászólás Aktív témák