Új hozzászólás Aktív témák

  • MK VII

    veterán

    válasz Bjørgersson #11228 üzenetére

    Lesz még ilyen végtelenedik hozzászólásom nyugodj meg..
    Szóvá fogom tenni amikor csak lehet, hogy igénytelen lusta embernek tartom azt aki ékezetek nélkül ír.. Ennyi..

    Megértem én az ékezet nélküli szöveget nem arról van szó.. Egyáltalán nem érted miről "beszélek" és nagyon sokan nem értik.. Totálisan kiveszik az emberekből a Magyarságuk és a nemzeti értékek eltűnnek..
    Jó persze, szarik ma már bele mindenki abba, hogy ki is ő valójában. Legyen meg a 120 centis TV és lehessen menni a plázába picsáskodni meg buzinak lenni, úgyis az a trendi, ha buta vagy meg metroszexuális köcsög..

    Az képemet meg hagyjuk. Egyrészt nem ősember másrészt meg nulla közöd van hozzá, hogy miért az a képem ami. És ne vonj párhuzamot a hozzászólásaim és a képem közt. Köszi.

    Ja és igen hibáztam.. Kihagytam egy c betűt.. Ennyi hibája lenne minden topikozónak sokkal jobb hely lenne a PH!....

    (#11233) Ed3r_X_
    Nem.. Nem láttam még tőled ékezet nélküli hirdetést. Igazából nem is ez volt most amin fennakadtam hanem, hogy gyakorlatilag büszke vagy rá, hogy ékezetek nélkül írsz..
    És igen legtöbbször nem látok tőled ékezet nélküli hsz-t.

Új hozzászólás Aktív témák