Új hozzászólás Aktív témák

  • csab2

    veterán

    Első benyomások az AirPods-ról. Már a UPS-es csomagolás is elsőrangú: a kartondoboz teljesen szétnyitható és az AirPods szépen rá van ragasztva a kartondoboz belsejére, hogy ne tudjon elmozdulni. Maga az AirPods csomagolása a szokásosan igényes, ahogy azt az Apple-től megszokhattuk. A párosítás tényleg olyan, ahogyan a videókban láthattuk: ha a telefonon bekapcsoljuk a BT-t és a közelébe téve kinyitjuk a füles tartóját, megjelenik egy ablak, és néhány mp után már össze is párosodtak. ;) Innentől mutatja a telefon és a füles akkujának feltöltöttségét is. A füles szerencsére elég stabilan csücsül a fülben: ingattam, billegtettem a fejem és nem esett ki. A bal oldali itt is mintha kevésbé stabilan állna a fülemben, de az EarPods-nál stabilabb. Én nem sportolás közben fogom használni, tehát maximálisan megfelel ebből a szempontból. A hangminőség az első néhány perc zenehallgatás után szerintem érezhetően jobb, mint az EarPods-é. Nekem tökéletesen megfelel. Összességében az első 5 perc után nagyon baba az egész, nagyon minőségi kütyünek tűnik. Már a fogása is prémium hatást kelt. Nagyon tetszik így elsőre. :):+1:

    Asus Vivobook 14 X413EA, iPhone 13 mini, LG 50LF652V, PS4 slim

Új hozzászólás Aktív témák