Új hozzászólás Aktív témák

  • Laslow

    senior tag

    válasz fPApi #1928 üzenetére

    Értelek, van benne igazság.
    Android vagy iOS, ezek közül választani kell. De hogy még Androidon belül is korlátozzam le magam Samsungra?! Na nem!
    Egyébként iOS-en is amennyire lehet kerülöm az ökoszisztémához kötődést. Például a fotókat a bárhonnan elérhető Google Fotókba töltöm, az új névjegyeket Gmail alá veszem fel iCloud helyett (gyűlöltem amikor szembesültem vele, hogy nem ez az alapértelmezett, és nincs mód a tömeges átvitelre, csak egyenként felvenni őket Gmail alá, és törölni iCloud alól), a böngészőm Chrome, oda mentem a jelszavakat és könyvjelzőket kulcskarika és Safari helyett, YouTube Musicra fizetek elő Apple Music helyett (ez utóbbi nem tudom elérhető-e Androidon/Windowson, de azt írta, hogy előfizetés hiányában az ingyenes időszak végén elveszítem a lájkolt dalok listáját, hát grrrr!).

    Szóval én nagy különbséget érzek az iOS-akármi és a Samsung-egyébAndroid kötődés között, és ha már Android, legyek otthon bármely gyártó készülékén, ne csak eggyén, amelyik magához láncolt.

    "A Bijou olyan, mint mikor egy gyönyörű, csillagos nyáréjszakán nagyon-nagyon szomorú vagy, és közben mézes epret eszel" - http://bijoumusic.hu

Új hozzászólás Aktív témák