Új hozzászólás Aktív témák

  • DonMaster

    addikt

    nem azért de én nem irtam elöbb vega árrol, hogy az menynibe kerül, csak gtx1070 árát irtam de ha és eprsze biztos msot többe kerül/kerülni fog a vega56 ami csak alátámasztja azt a tény,t hgoy aki 130e+ feleti vga-t meg vezs az a havi + 422ft-ot leszarja, konkrétan azok rinyálnak a + 50-80w-os fogyasztáson akik nem vezsnek ilyen kaliberü vga-t.

    b.
    én ezt megértem, de ne már, a környezet tudatosság, hagyjuk ez elég vicces kifogás, mert teszem azt ha nem te akkor én elhasználom igy meg max magadban modnhatod azt hgoy tettél valamit érte de valosértékben meg szart sem, lényegében amit használunk áram termelésre és enm napő és enm szél és nem megujulo energiát az mind káros valamilyen szinten a természetre ez igaz, de attol még a napi pl: 40GW-ot megcsináljűák mégha csak 26GW-ot használunk el akkro is, attol meg ha én napi Kwh-val kevesebbet fogyasztok még a 40GW-ot kifogják tolni az erömüvek , más szoval amég azok nem dinamikusan müködnek és ezzel téynelg minden 1-es kis fogyasztásal csökentve a természet szenyezést addig amég fixen beálitva termel x menyniséget ami enm dinamikusan nö/csöken addig erröl kár gondolni, persze tudatban emg lesz hgoy te ttettél valamit, de ezt leszámitva nem,

    ezt az árukeresös legolcsobb árakat hagyjuk már, palti meg inno gtx1080 vicc, persze jo-jo meg oclso meg minden de nah azért tartsunk egy szintett , még most emg veszed 165e ért és 3év gari oké 2év mulva a kutya nem fogja meg venni max akinek kevés pénze van és akr karit amin még van 1 év gari de akinek van egy esze és ért is hozzá az biztos nem vesz ilyen karit,

    [ Szerkesztve ]

    LG V30-> Iphone 12 Pro Max

Új hozzászólás Aktív témák