Új hozzászólás Aktív témák

  • janos666

    nagyúr

    LOGOUT blog

    válasz Findzs #100 üzenetére

    HL3??? A HL2:EP3-at már nem is mered rajtuk számonkérni? :DD

    Az elvileg a Borealis körül játszódna, ami eredetileg már a HL2-ben is benne lehetett volna, csak ismeretlen okoból végül mégsem úgy alakult. (Időhiány, történetvezetési megfontolások, vagy... szándékosan előretervezett epizódnak lett kivágva, ami mostanában elég jellemző a DLC-s játékoknál. :DDD) Így vagy úgy, ha már az EP1-el felülírták a HL2 végét, és kijött két rész, akkor illene befejezni a trilógiát. Sokkal hamarabb, mint hogy HL2-at csináljanak.

    Lassan a motorjuk felett is eljárkál az idő, pedig inkább a HL3-nál kéne majd nagyobbat beújítani, az EP3-at még addig kellett volna kihozni, míg a mostani verziók megütik a mércét. (Szerintem kb. úgy legkésőbb mostanságig, max 2010 karácsonyáig. - Bár attól még nincsenek totálisan elkésve, csak úgy tűnik, hogy mégis...)

    Egyébként ők nem gondolnak arra, hogy gyakorlatilag a HL-nek és CS-nek köszönhetik a mai helyzetüket? Rendben, hogy sokan megveszik az L4D-ket is, de szerintem csak azért, mert már fent van náluk a Steam (ahol mások játékait is kiadják, de ezt is be kellett futtatni valamivel a köztudatba), és mert tudják, hogy a Valve jó játékokat szokott csinálni. De ha sokáig csak ilyen játékokat adnak ki, akkor elkopik az a név. Lehet, hogy pillanatnyilag többet keresnek ezekkel, mert kevesebb munka, és hasonló eladások, de összességében a HL2 szerintem jobban behozta nekik az árát, ha nem is közvetlenül az eladott darabszámból, de a presztizs növelésével együtt.
    Lehetne csinálni mindenfélét, csak közben, még ha nem is elsődleges prioritással, de másod-harmad sorban a HL2-vel sem ártana foglalkozni. (De még a CSS-t is sikerült nagyon jól elhanyagolniuk. Mintha csak szándékosan le akarták volna szoktatni róla még a függőket is.)

    TV/monitor kalibrálást vállalok. ||| "All right , Thom. But understand this: I do care for you. I care for all the lost souls than end up up here."

Új hozzászólás Aktív témák