Új hozzászólás Aktív témák

  • Enclave

    aktív tag

    Kvazár: Win7 64bitet használok a 4Giga ram és a sok virtuális gép miatt de nem erről bootolnék, hanem adattárolásra kellene csak a tömb, és ez még csak egy terv,csupán előre érdeklődöm... Viszont a gépem dual-boot-os a Win7 64bit mellé régi Xp Sp3-al, arra az esetre,ha valami régi cucc kellene ami nem műkszik Win7 alatt...
    Amit írtál Win7 tanácsot költözésre,ezt lementem valahová,köszönöm.

    Csorbi: Közben olvastam a 2Tb-os boot limitről máshol, amihez a mai bioszok helyett EFI kell majd... (kezdett feltűnni,h. miért nem lehet 2Tb-nél nagyobb hdd-t kapni,holott már elvileg lehetne nagyobbat is készíteni)

    Hogy át lehet-e költözni,ezt próbálom még kinyomozni...Valami olyat találtam,h. van akinek "laggol" a rendszer a Jmicron vezérlővel...Hát ez nem jó :(
    Viszont normális áron nem találok használt P45ös Gigabyte Raid-es lapot :( És a Gigabyte laphoz ragaszkodom...
    (arról nem is beszélve,h. egy alaplapi költözés jár a legtöbb munkával és még használtan is pénzbe kerül,xp-t,win7-et újra aktiválni stb,viszont I7,I5-öt inkább kihagyom és megvárom a Sandy Bridge-et)

    A Q9550 hogy megy? Beraktam és kész :DDD Semmi tuningot és ilyesmit nem néztem,mivel egyrészt nekem a sok virtuális gép miatt kell és a 4 giga ram is kevés kezd lenni viszont 8 giga nem jönne ki olcsón, ráadásul én igyekszem "zöld" lenni és mivel még szünetmentesem is van, így a cpu alul van feszelve, h. minél kevesebbet fogyasszon...Minden energiatakarékos más cucc is be van kapcsolva, a HD5850 is emiatt van félig és a WD Green is...

    Semmi sem állandó, csak a változás.

Új hozzászólás Aktív témák