Új hozzászólás Aktív témák

  • SamuraiKenji

    aktív tag

    válasz negro #2399 üzenetére

    Ok legyen igazad , nem fogok ezen vitázni.

    Slovakian menj segítségekkel , én meg anélkül kíváncsi leszek meg tudlak kergetni vagy sem..... :R Ha nem akkor elhiszem ezeket addig nem!

    Amúgy törést én is támogattam veled együtt (emlékezz), persze meg kell húzni az ésszerű határt ..de itt nem a terv a pro liga amiket leírsz az meg már kb az , szóval valahogy meg kell őrízni a fun jelleget is ...akkor erre adj 1-2 ötletet. :R Mert csak puffogsz itt ill siránkozol mindig valamin, hogy ez nem jó az nem jó , de épitő ötletet nem sokat láttam ne haragudj , fikázni én is állatul tudok.....

    Amúgy meg arra írtam , hogy nem fedi a valóságot ..ez a TDi-s témád , ill múltkor 87-es autós témád , letesztelt dolgok, ez van az , hogy épp az adott közösség abból mit autóz ki nem biztos , hogy az valós kép....

    @Hartge

    Amúgy van ilyen hogy valami gyorsabb, azért próbált a SIMBIN egyenlő autókat csinálni de néha félre nyúl ...pl a VW valóban majd fél mp-vel gyorsabb nincs mese , komoly bajnokságba nem is megy , ill volt anno Volvo C30 08 (olyan tapadása volt , hogy beszarás) az is cheater volt de annak javították időközbe a fizikáját , akkor még foglakozott a Simbin a játékkal.
    De van hogy elbasznak valamit :D

    [ Szerkesztve ]

    http://oakleyparadise.tumblr.com/

Új hozzászólás Aktív témák