Új hozzászólás Aktív témák

  • #10691584

    törölt tag

    válasz ncc1701 #5670 üzenetére

    Attól is függ hány százalékosak azok a railek. De egy 16-os pályán többnyire jó eséllyel rajtad kívül is lövik még páran a seggét. Tegnap én is láttam 1 ilyen f@szit, csak akkor ott volt medúza meg yaku is. 1-2 perc múltán kimentek specbe, végignézték a meccset és yaku jelentette a supportnak, mondván, hogy "nice bot". 16-os pályán voltunk, egy brit szerón, a csávó percek alatt ért el az 50-ig olyan 2 death-el, de volt asszem nulla is, csak az még korábban, mert mi többiek, még vagy 5 meccset leszenvedtünk vele előzőleg. Általában a tipikus indulása egy meccsnek úgy történt, hogy frítúvan, fályt és 0-adik másodpercnél annyit láttunk, hogy 3 frag a csávónál. De tényleg pislogni nem volt idő. Ha nem tudnám biztosan, hogy QL-ben LEHETETLEN csítelni, akár még azt is hihetném, hogy simán csak eretnek a csávó. A dumája tetszett legjobban. Yakuék (gondolom) ilyesmiket kaptak, hogy "shitface noob" "retard syncerror blahblah nememlékszem" meg volt valami téma valaki anyjával kapcsolatosan is. Nekem tetszett. Mint a kínainak a gyorsrizs reklámban. Egyébként nagy kedvencemet trolleybus-t is banolták. Én arra tippelek, hogy csak becsmérelte valakinek az anyucilyát. Apropo, látta mostanában valamelyikőtök a lézer gyereket? Egy ideje nem láttam és már kezd komolyan hiányozni. Rapha a seggét a földhöz verné örömében, ha úgy tudna railezni, mint az a csávó ;]

Új hozzászólás Aktív témák