Új hozzászólás Aktív témák

  • goodboy007

    senior tag

    válasz petikeh #42662 üzenetére

    Ha mindenképp 12gigást akarsz, akkor inkább itt vedd, mert jóval olcsóbb.

    Viszont az 500GB-os sem sokkal drágább és azzal mindenképp jobban járnál a jóval nagyobb tárhely miatt.

    Játékokat nem lehet lemez nélkül játszani, kell az auditáláshoz, de egyes játékokat lehet "telepíteni", hogy gyorsabban töltsön és ne használódjon annyira a lemez, csak amennyire kell, de hogy az NHL13-nál ez pontosan hogy van, azt nem tudom. Frissítéseket játékon belül tudsz leszedni, sokszor indításkor meg is kérdezi, hogy akarsz-e új frissítést keresni.
    Nyilván ha több címmel is játszol, akkor a tárhely függvénye minden, ezért is írtam, hogy a 12 GB szerintem semmire sem elég. Persze, ha NHL13-on kívül tényleg semmi más nem érdekel, akkor elég lehet, de egy Uncharted sorozattal vagy GoW III-mal nem játszani bűn, ha már ilyen gép lesz a birtokodban ;].

    Az online játék a címtől függ, jelen esetben attól, hogy az EA milyen lehetőségeket biztosít.
    Maga a netes játék viszont teljesen ingyenes, nincs előfizetési díj, mint az Xbox Live esetén.

    [ Szerkesztve ]

    "propriocepció és peroneus aktiváció a kulcsszó, mert az emelést nem előzi meg excentrikus kontrakció, magyarul stretch-reflex vagy miotatikus (excentrikus megnyúlási) reflex." - Zola007

Új hozzászólás Aktív témák