Új hozzászólás Aktív témák

  • zsolt19900

    őstag

    lenne hozzátok két kérdésem, ha és amennyiben nem tudom fixtömegűsíteni a passatot, kettőstömegű lendkereket honnan rendeljek? van esetleg konkrét linketek, hogy honnan érdemes?

    a második kérdés pedig, hogy a belső középső szellőzömben kiégett az egyik égő -ami ugye megvilágítja a szellőzőrostélyok tekerőjét- no ezt könnyű cserélni, ha gyárilag ilyen, vagy úgy kell kiolvasztani belőle az izzót? továbbá hogyan kell kivenni azt a szellőzőt a műszerfalból lehetőleg úgy, hogy ne karistoljak össze mindent a szélén? ha esetleg lenne valami yt-s videó az is tökéletes lenne

    köszönöm

    szerk.: eszembe jutott még valami... :B most, hogy feltettem az alufelnijeimet azt javasolták, hogy nézzek hozzájuk kifejezett "alufelni csavarokat" na most én kaptam külön csavarszettet a felnihez amikor vettem az autót, de azok teljesen ugyan olyanok, mint amivel a téli lemezek fent voltak..... ez lehet gond? honnan tudom, hogy nem jó a csavar az alufelnimhez és ha nem jó, akkor milyent vegyek hozzá?

    [ Szerkesztve ]

    Faragó Szolgáltatóház - Magyarszék - Autóalkatrészek és kiegészítők, Biztosítási alkusz, pénzügyi tanácsadás, számítógép javítás karbantartás, Új műanyag nyílászárók értékesítés, ingatlanközvetítés --HÍVJ VAGY ÍRJ BIZALOMMAL--

Új hozzászólás Aktív témák