Új hozzászólás Aktív témák

  • Peter789

    senior tag

    némi pénzembe került most az okulásom: szétkaptam a pillangószelep házát, hogy kimossam a retket belőle. valszeg rajta felejtettem a gyújtást, és úgy húztam le az alapjárati motor csatiját. eredmény: miután összeraktam 1700-1800-as alapjárat lett, és 1-2 másodpercenként esett egy jó nagyot, majd vissza magasra... a kis genyó bepánikolt, hogy rossz a tp jeladó, és nem volt hajlandó helyreállni, fals adatokkal szenvedett... egy audis szerelő srác 2 órát szenvedett vele, mire ki tudta ütni az ECU-ból a szemetet, és mostmár tökéletesen jár megint... tanulság: kulcsot a zsebbe mielőtt hozzányúlsz valamihez... :((( sőőőt, mesélte hogy légzsák piszkáláshoz az akkut is le kell választani, mert neki már robbant az arcába a csati széthúzásakor... :DDD

    ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------- AquAgorA ...Pál apostol nyomában:                                                                          http://fleettracker.eu/index.php/component/aquagora

Új hozzászólás Aktív témák