Új hozzászólás Aktív témák

  • misimagaki

    aktív tag

    Jó estét kivánok!

    Egy kicsit elmaradtam a társaságtól, így most egyszerre pótolok mindent. :) :)

    Igen. Me gvolt az első nem hivatalos PH Skoda Octavia Club találkozó. Kaja, pia, csajok nem voltak. Csak Jana, meg én. Megállapítottuk, hogy a mi autónk motorja egy kicsit dízelesebb, mint Jana kartárs autójának motorja. Igaz itt 12 ekm áll szemben 4 ekm-rel. De legalább láttam, hogy 12 ekm után mennyire lesz széthullva a kocsi. Semennyire. :DDD :DDD

    Mutattam Janának a motorból jövö folyamatos sípolást. Ő is hallotta. Ez jó jel, mert így biztosan elmondhatom, hogy nem hallucinálok. :D :D

    Ma voltam vele szervízben. A fojtószelepet mozgató motor adja ki magából a hangot. (MIlyen jó is az elektronikus gázpedál.)
    Itt voltam: [link] Seat és Fiat szalon, de Skodát is szervizelnek. Szerintük is létezik a hang, de mivel az autó menetjellemzői nem romlottak. Elfogadták, hogy minden jó. A felgyulladt, és a feltöltött kiegyenlítőtartályra kialvó motor vezérlő elektronika hiba lámpára széttárták a kezüket. De azért kiolvasták az adatokat a számítógépből, de ezzel kapcsolatban, illteve semmilyen hibára utaló bejegyzés nem volt benne. :Y

    Én meg úgy döntöttem, ha tovább is sípol, vagy erősödik, akkor felkeresem a szalont, és megkérem Őket, hogy mutassanak egy másik autót amelyik sípol. Ha nem tudnak, akkor legyenek szivesek ebbe is folytsák bele a sípolóját. :D :D

    Marsunak gratula az autóhoz.
    Itt is talál felniket, ráadásul gyári eredettel: [link]

    [Szerkesztve]

    Murphy mondja: "Ha nem megy erőltesd, ha eltörik, akkor úgy is ki kellett volna cserélni."

Új hozzászólás Aktív témák